Сама не знаю• 08 июля в 09:44
Майорка. Коли краще купувати тур?
На кінець вересня- початок жовтня?
Неправдиша• 08 июля в 13:00
Не позже второй половины сентября, погода уже нестабильная. Мы были с 13 по 20 сентября, в день отъезда была гроза и после этого сильное похолодание. Даже гид на экскурсии говорила, что нам повезло, что до этого была летняя погода, сентябрь уже непредсказуем.
Кошка Мурка• 08 июля в 16:49
Під кінець вересня можуть початись шторми (рік на рік не приходиться), хоча сама вода в цей час тепла і ще спекотно вдень. Краще їдьте раніше, якщо виходить.
Сама не знаю
• 09 июля в 08:43
Ответ дляНеправдиша
Дякую, мені б температуру 25-27 градусів і тепле море. Не підходить спека.
Сама не знаю
• 09 июля в 08:44
Ответ дляКошка Мурка
Дякую. А коли приблизно там пропадає спека 30 градусів?
Кошка Мурка• 09 июля в 11:09
Ответ дляСама не знаю
Там не можна так чітко сказати як у нас. Я була приблизно з 12-13 по 26-28 вересня. Так вдень було спекотно 30-32- не сиділи на пляжі, а зранку і під вечір дуже комфортна температура і вночі було тепло, але не задушливо.
2 останні дні почався шторм, на пляжі нікого не було, бо дуло капець як. В місті теж було вітряно, але температура була вдень десь 26, дощу не було. Ми були в Ареналі (30 хв на місцевому автобусі до Пальми), там море мілке, тепле, але треба далеко йти, щоб води було по шию для поплавати)) і пісчаний пляж.
Температура і погода ще можуть залежати від того куди саме ви їдете - на яке побережжя острову. Наприклад, мис Форментор - північний схід, там завжди прохолодніше і свіжіше і берег більш камʼянистий із хвойними деревами. Там гарно. В цій же стороні Порт Пайенса і Порт Алькудія, але останній знаходиться в бухті, то вітру там може бути менше.
Порт де Сойєр на півночі - там гори близько, але він знаходиться в бухті і якщо в морі сильний шторм, то в бухті сильних хвиль не буде, тепло тут буде мʼякше ніж в Ареналі, але там можуть висіти хмари і більша ймовірність дощів у другій половині вересня. З Пальми в Сойєр і Порт де Сойєр їздить чУдний старий деревʼяний паровозик для туристів :)
Сама не знаю
• 09 июля в 18:01
Ответ дляКошка Мурка
Я дуже- дуже Вам вдячна за допомогу.
Розглядаю Алькудію: Плайя де Муро, але боюсь , що можуть бути вітри. Ще Мескида запала в око. Але пишуть, що часто дме вітер.
ШІ рекомендує , шукати готелі у закритих бухтах.
Кошка Мурка• 09 июля в 18:23
Ответ дляСама не знаю
Я дуже- дуже Вам вдячна за допомогу.
Будь-ласка, була рада допомогти
Я була в самому Порт Алькудія, а він в заглибленні затоки, на той момент там було затишно. Далі вздовж самого узбережжя затоки і в Плайя де Муро і далі в Мексиді не була, не знаю чи там дме. Може є якісь відгуки людей в інеті про ці місця.
Сама не знаю
• 11 июля в 10:23
Ответ дляКошка Мурка
Будь-ласка, була рада допомогти
Дякую за змістовний діалог і допомогу!