Я такая наивная• 2 часа назад
Девочки, какой лучший отдых?
В какой стране где Вы были, Вам отдых больше всего понравился, запомнился?
Много красивых стран, но какая страна все таки для Вас оказалась той самой особенной?
Выделите ОДНУ и напишите 😊 можно с историей почему именно эта страна, если хотите, почитаем
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляНіколи не збрешу
Та все, досить. Ми вже зрозуміли, що ви теоретик
Це з чого ви таке взяли?
Дуболом• 1 час назад
Ответ дляМорожена_курка
Ясно
Для більшості показник як і прозорість
Как раз в тех городах что я назвала мутное и серое за счет песка
Несу пургу• 1 час назад
Ответ дляМорожена_курка
Ясно
Для більшості показник як і прозорість
От саме прозорості на тому узбережжі нема)
Морожена_курка• 1 час назад
Ответ дляНесу пургу
Там де піщані пляжі її і немає після активного купання
Але море не стає гіршим за іншими показниками і порівнювати кругле з мокрим норма ?
Морожена_курка• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Це з чого ви таке взяли?
Бо засумнівалися в красі чорного моря
яке краще Адріатики
Дуболом• 1 час назад
Ответ дляМорожена_курка
Вас заносит уже, честное слово)
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляМорожена_курка
Вас запишуть в теоретики - чорне море вдалося побачити вибраним
і вони настирно доводять що це щось неймовірне
Та вже записали. Люди чомусь відверто дивуються, що можна було відпочивати на ПБК і не впадати в екстаз з цього приводу
Морожена_курка• 59 минут назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Повинні впадати
Буває , коли люди більше Криму не бачили і так люто когось переконують що у когось на їх думку не вірні вподобання
Несу пургу• 59 минут назад
Ответ дляМорожена_курка
Бо засумнівалися в красі чорного моря
яке краще Адріатики
Адріатика кардинально різна в різних місцях. Ось це вам написали.
Морожена_курка• 56 минут назад
Ответ дляДуболом
Вас заносит уже, честное слово)
Так як вас занесло - важко переплюнути , не переживайте , Буданов обіцяв каву в Криму - ще побачете найкраще море світу
Морожена_курка• 56 минут назад
Ответ дляНесу пургу
Як аргумент найти якесь містечко в Італії з піщаним пляжем і порівняти з галькою в Криму і розводити срач на кілька сторінок
На аргументи , що характеристики чорного моря все одно гірші ніж у Адріатики не реагувати
Місячне Сяйво• 47 минут назад
Ответ дляНесу пургу
В Апуліі чудове узбережжя з прозорою і чистою водою
Несу пургу• 45 минут назад
Ответ дляМісячне Сяйво
В якому саме місті?
Там на півдні лисо, рослинності нема фактично. Мені природа не сподобалася, не проста саме море в розумінні «вода», а пляжі, природа тощо
Місячне Сяйво• 41 минуту назад
Ответ дляНесу пургу
В якому саме місті?
Ну це ваші особисті уподобання, на наявність чудових пляжів з чистою і прозорою водою це ніяк не впливає
Несу пургу• 40 минут назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Ми найпівденніше зупинялися в Джовінаццо. Узбережжя виглядало все приблизно так. Я таке не люблю. Може комусь побдоьається. Фото не моє.
Несу пургу• 36 минут назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Так, саме мої особисті.так в якому місті там гарний пляж, можете написати?
Місячне Сяйво• 28 минут назад
Ответ дляНесу пургу
Ну ви ж питали про прозорість, чи не так? І навіть стверджували , що там її немає
Несу пургу• 25 минут назад
Ответ дляМісячне Сяйво
На більшості пляжів нема. Захід в море поганий. З тих, де була я.
Південніше Венеції - взагалі каламуть, відпливи сильні, дно мулисте.
Де вам сподобалося? Де гарний пляж в Апуліі, можете написати?
#Пойду_кгадалке• 23 минуты назад
Ответ дляНіколи не збрешу
Мені сподобалась Чорногорія, там дуже красива природа та чисте море. Для когось Адріатика холодна, а мені нормально
Ну не порівняно з тією ж хорватією
Я только за!• 20 минут назад
Скрізь є якісь недоліки .
Домінікана - наркотики , ні
Сінгапур - ні , дуже жарко, китайці одні , щоб жити або вчитись може так , але не відпочивати .
Турція - рашистів багато + релігія не подоб
Іспанія - погода не завжди комфортна , багато злодіїв і бомжів
Чорногорія - на була , але думаю там має бути дууууже круто .
Дубай - прикольно , але якось показушно + багато приїзжих на заробітки некультурних і неосвічених .
Монако - ну Франція взагалі подобається , але багато старого населення , мало відпочиваючої молоді , хіба у Ніці буде більше молоді і то , дуже далеко до тої же Іспанії .
Люблю Азію . Балі - класна релігія , добрі люди , культурні . Але корупційно не ок(погана влада ) , до Європи дуже далеко .
Домінікана - наркотики , ні
#Пойду_кгадалке• 19 минут назад
Ответ дляДевальвация
Много где были, но больше всего влюбилась в Досиникану, атмосфера , природа, океан
Для мене це був незабутній відпочинок, але повертатись туди не планую)
А от в Іспанію хочу повернутися)
Несу пургу• 18 минут назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Якщо наглядно - ось два пляжі на Адріатичному морі. Бачите різницю?
муха в кедах• 15 минут назад
Если оценивать компанию, то Затока по Одессой с компанией друзей, начало 2000-ых)). Страны Тайланд, ОАЭ, Португалия, Черногория. А вообще, не было такой страны, где бы не понравилось (посетила 30+ стран)
#Пойду_кгадалке• 14 минут назад
Ответ дляЯ только за!
Скрізь є якісь недоліки .
Домінікана - наркотики , ні
Ви така негативна
#Пойду_кгадалке• 11 минут назад
Мені у душу запав Кіпр район айанапи, була там три рази, рекомендую брати готель не в центрі.
Далі Іспанія, види супер, їжа дуже смачна в готелі. Є що подивитися.
Якщо не море то Альпи.
Домінікана маст хев раз у житті, ну або вже мальдіви
Якщо не море то Альпи.