Я такая наивная• вчера в 21:32
Девочки, какой лучший отдых?
В какой стране где Вы были, Вам отдых больше всего понравился, запомнился?
Много красивых стран, но какая страна все таки для Вас оказалась той самой особенной?
Выделите ОДНУ и напишите 😊 можно с историей почему именно эта страна, если хотите, почитаем
Морожена_курка• вчера в 21:53
Ответ дляНіколи не збрешу
Я багато разів була в Криму, в різний містечках і декілька разів була в Чорногорії. Я маю власний досвід порівняння і можу сказати, що в Форосі море може бути кристально чистим і точно так як і в Святому Стефані навіть на глибині видно кожен камінчик на дні
Може бути , а може не бути
Загальновідомо що найчистіше море Європи зовсім не чорне
І солоність його фатальна
Липка-прилипка• вчера в 21:54
Ответ дляЛюблю ВалЄру
На другую сторону полетите
Там Средиземка, если это про Испанию
Люблю ВалЄру• вчера в 21:54
Ответ дляМорожена_курка
Яку другу ? Канар ? Антлантики ? Які сторони перші які другі ?
Ну у Атлантического океана только 2 стороны. Европа- Африка и Северная - Южная Америки
Люблю ВалЄру• вчера в 21:54
Ответ дляЛипка-прилипка
Ой, нет! Часто холодный, опасные течения, португальские кораблики и другая хрень, не оборудованные, в основном, пляжи... Недавно читала, что в скольких-то милях от Галисии (Испания) на дне океана обнаружены бочки с ядерными отходами. Вообще красота! Когда, интересно, люди перестанут гадить там где живут!
Американская сторона теплая
Люблю ВалЄру• вчера в 21:55
Ответ дляЛипка-прилипка
Там Средиземка, если это про Испанию
Вам географію в школе уборщица преподавала? 🤣
Дуболом• вчера в 21:56
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я только в Тель Авиве тусила )) И раза три на Мёртвое море ездила и в Иерусалим. За всю страну не знаю
Я тоже в Тель Авиве, на Мертвом море, Иерусалим и в Эйлате. Еще ездили в какой-то модный ресторан в Хайфе. Мне в целом не понравилось, атмосфера, люди, все какие-то крикливые, недружелюбные
Ніколи не збрешу• вчера в 21:56
Ответ дляМорожена_курка
Може бути , а може не бути
І солоність його фатальна
Ви були на Словʼянському пляжі в Будві? Ну як там море, чисте прозоре? Там навіть в повний штиль море не дуже, а про сам пляж взагалі казати нема чого
Люблю ВалЄру• вчера в 21:57
Ответ дляДуболом
А мне наоборот прекрасные люди попались, и атмосфера хорошая, а климат - вообще моё-моё
Морожена_курка• вчера в 21:57
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Без сенсу - все одно не знайду там сосен на пляжі які дають природну тінь
Дуболом• вчера в 21:58
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Каждому свое наверное. Самое лучшее впечатление это Иерусалим и порт Яффо
Морожена_курка• вчера в 21:58
Ответ дляНіколи не збрешу
Де я писала про Чорногорію ?
Так один раз була сто років тому
Ми надаємо перевагу Хорватії - про що і написала вище
Так один раз була сто років тому
Ніколи не збрешу• вчера в 21:59
Ответ дляМорожена_курка
Де я писала про Чорногорію ?
Так один раз була сто років тому
Ми ж про Адріатику спілкуємось? Так от в Чорногорії теж Адріатика
Несу пургу• вчера в 22:00
Якщо літо і море - то Хорватія. Якщо зима і гори - то Альпи ( була в Німеччині і Австрії)
Брехушечка• вчера в 22:01
Важко обрати одну країну ,перше , що так згадалося - Сардинія, Гібралтар , Занзібар. Залежить від особистих інтересів та й що для вас це відпочинок
Морожена_курка• вчера в 22:01
Ответ дляНіколи не збрешу
Я знаю що там Адріатика
Але ваші порівняння з чорним морем непереконливі - далеко чорному морю до краси Адріатики
Люблю ВалЄру• вчера в 22:01
Ответ дляДуболом
Яффо - это Джаффа? Тут?
Несу пургу• вчера в 22:02
Ответ дляМорожена_курка
Я знаю що там Адріатика
Дивлячись де. В Італії Адріатика погірше Чоргного моря виглядає))
Морожена_курка• вчера в 22:04
Ответ дляНесу пургу
На ваш субʼєктивний погляд , а обʼєктивні дані інші
Морожена_курка• вчера в 22:06
Ответ дляНесу пургу
Адріатичне море значно солоніше: його солоність становить приблизно 37–39‰, тоді як у Чорному морі — лише 17–18‰.
Щодо прозорості, Адріатичне море також має перевагу. Біля узбережжя Хорватії вода настільки чиста, що дно часто видно на глибині 20–40 метрів, а в окремих місцях — навіть понад 50 метрів. У Чорному морі прозорість зазвичай становить 5–15 метрів, хоча далеко від берега вона може досягати 20–30 метрів.
А ще почитайте чому чорне море море має назву таку
Чтооооооооооо?• вчера в 22:10
Мальдивы. Я очень люблю уединенный отдых, эстетику. Я визуал. Изобилие экзотичных фруктов, теплый океан с шикарным подводным миром, рифами, скаты, акулы, черепахи и различные рыбки, виллы с пляжами только для тебя и больше не души. В общем если есть рай на земле, то это Мальдивы
Несу пургу• вчера в 22:11
Ответ дляМорожена_курка
Так, саме субʼєктивний. А на ваш субʼєктивний погляд де саме гарне Адріатичне море в Італії?
Морожена_курка• вчера в 22:11
Ответ дляНесу пургу
Вже декілька разів написала - Хорватія і так вона мені краща ніж Канари
Несу пургу• вчера в 22:12
Ответ дляМорожена_курка
Так в Хорватії однозначно чудове море! Для мене - найкраще. Але ж ми про Італію говорили…
Морожена_курка• вчера в 22:12
Ответ дляНесу пургу
Та ні - знайшлася людина яка мене почала переконувати що Крим не гірше Хорватії а потім вже і океани пішли в хід і Італія
Несу пургу• вчера в 22:13
Ответ дляМорожена_курка
Мені Хорватія взагалі найкраща в плані моря. Я вище це написала.
Чтооооооооооо?• вчера в 22:13
Ответ дляMs. Похвала
Якщо активний відпочинок, то Монако. Якщо море, то Хорватія острови
А какой активный отдых в Монако?
Его за день можно обойти
Несу пургу• вчера в 22:14
Ответ дляМорожена_курка
Я написала, що Адріатика в Італії (!!!)ніяка. У вас інша думка?
Морожена_курка• вчера в 22:14
Ответ дляЧтооооооооооо?
А какой активный отдых в Монако?
Его за день можно обойти
Яхтінг може
Морожена_курка• вчера в 22:14
Ответ дляНесу пургу
В мене думка що Адріатика що в Італії що в Хорватії що де завгодно краща Криму