Ласую колобками• 1 час назад
Сніданок на схудненні 72
Добрий ранок, смачного!!!
Карма хамелеона• 1 час назад
Добрый день автор, приятного аппетита)
Моя мечта поспать до обеда хотя-бы, ато уже заморилась, дочка просыпается в 6:30 утра
Сметчица• 54 минуты назад
Ответ дляПожмаковна
А вы где, шо у вас ранок?
У меня тоже завтрак сейчас будет и соответственно утро потому что я только что проснулась, обязательно утро у людей должно быть только по времени?🤣
Ласую колобками
• 52 минуты назад
Ответ дляПожмаковна
А вы где, шо у вас ранок?
В Україні, цю ніч виспалася, бо вже більше тижня не спала практично.
Ласую колобками
• 51 минуту назад
Ответ дляКарма хамелеона
Добрый день автор, приятного аппетита)
Цей період треба пережити, але малюки це так класно, вони так швидко виростають.
Ласую колобками
• 50 минут назад
Ответ дляЭкспертиза
я вас чекала ) -6.2 стогодні
Ооо, а Ви нарікали, що не знижується. Так тримати, супер!!!! Вітаю!!!
Ласую колобками
• 48 минут назад
Ответ длявре_Динка
тільки згадувала вас) як ваші результати? черешня не відклалась на бочках?)
Ні, не відклалися, вже важко її знайти, але я знаходжу ще. Можливо, вона і пригальмувала зниження ваги, але воно є. Декілька днів тому -9 було.
Ответ дляЛасую колобками
вітаю, треба буде сьогодні піти лохини позбирати) в цьому році завʼязалось багацько, черешні вже пару тижнів як нема)