Не против• вчера в 23:36
Слава ТЦК
Новость из паблика
Люди, которые вчера начали конфликт с ТЦК во Львове, записали видеоизвинения
Видео постят местные паблики.
Они скандировали "слава ТЦК". Один из них заявил, что мобилизуется.
Видео постят местные паблики.
Вчителька з мікрорайону• 2 часа назад
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
у нашому місцевому ТЦК 90% працівників — уже списані військовослужблвців, з купою хвороб і навіть відсутністю кінцівок. То як вони можуть замінити діючих військовослужбовців? У Вашому ТЦК якось по-лругому, чи навіть не цікавились?
Знаю, що всі знайомі військові м´яко кажучи, не дуже підтримують їх дії, та й поваги до них не мають. Можливо, у вашому тцк дійсно списані, але судячи з відео у моєму місті (це я не про відео, яке мала на увазі автор), пузаті і добре бігаючі хлопи явно окопів не бачили
Инста_Богиня• 2 часа назад
Ответ дляВанна Тазиковна
та ладно - турборежим в действии, рабы мы уже пятый год как
Интересно что они даже военных поработить смогли)
Инста_Богиня• 2 часа назад
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
шо? В якому сенсі ’подправить морду военным’?
Не военным, а властьимущим, тем кто нашу Украину лопатой закапывает и отбирает все права у людей потихоньку. Не так написала.
Ванна Тазиковна• 2 часа назад
почему наши мужчины не обращаются в суд Гааги с исками о попрании конституции и закрытии границ в стране, в которой идет война? им не дают эвакуироваться из опысной зоны, еще и свои же насилуют и убивают
Вчителька з мікрорайону• 2 часа назад
Ответ дляАБВГДейка
Удалено администрацией...
Навіщо? Простіше ж написати, що ви матрьошка, і прикритися кимось на фронті
АБВГДейка• 2 часа назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Они так и делают)
Ms. Любмая жена• 1 час назад
Ответ дляФайна цьоця
Понятно же, что эти уроды, заставили их это сделать. Но ненависть к опущенным тцкашникам, только растет и будет им еще хуже.
И что им от той вашей ненависти? Что вы им сделаете? Ну например ?
А я з косою• 1 час назад
Ответ дляДуб береза
Не путайте демократию со вседозволенностью.
Вседозволенность - это как раз то, что власть и некоторые подвластные структуры сейчас творят с людьми во всех аспектах, нарушая и Конституцию/законодательство, и морально-этические нормы, и ‘социальный договор’. Они открыли такой ящик Пандоры, что только тоталитаризм в будущем, причем такой, что первая и взвоете.
Опля Картопля• 1 час назад
Ответ дляСоветчица Года
Я теж не розумію навіщо вас тримати тут, зберіться якось у кучу і подайте петицію зі списком ждунів і проханням випустити вас на рашу, необхідна кількість голосів набереться і їдьте всі додому
вы уже дома, в Германии?
А я з косою• 1 час назад
Ответ дляНамакушка
Сидить собі росіянин, шо заділався українцем Штілерман, і розказує про вічну війну журналісту Мураєва, шо заділався сороснею.
Перемир’я, каже, буде найгіршим сценарієм для України — про нас забудуть, ніяких інвестицій не буде, тут не буде грошей. Кордони відкриються, всі чоловіки вийдуть. Росіяни зайдуть сюди і захоплять країну
Вам, шановні, в очі вже сцють і прямо кажуть - без вас у нас не буде грошей, війна має бути вічною. І я буду без грошей, і Міндич, і весь наш чудовий кооператив. А знаєте шо він чує у відповідь? Тааак! Вічна війна! Так! Ви маєте стати мультимільярдерами, тааак!
Бляха, настільки все вже неприкрито, все так прямо, шо аж страшно
Із самого початку було все зрозуміло.
З інтервʼю The Washington Post від серпня 2022 року:
ʼПряма мова Зеленського: ’Ви не можете просто сказати мені: ’Слухай, ти повинен почати готувати людей зараз і сказати їм, що їм потрібно відкласти гроші, їм потрібно запастися їжею’. Якби ми це повідомили (щоб населення готувалося до можливої війни – ред.) — а цього хотіли деякі люди, яких я не буду називати, — тоді я б втрачав 7 мільярдів доларів на місяць, починаючи з жовтня минулого року, і в той момент, коли росіяни справді атакували, вони б нас захопили за три дні.
Я не кажу, чия це була ідея, але загалом наше внутрішнє відчуття було правильним: якщо ми посіємо хаос серед людей перед вторгненням, росіяни нас зжеруть. Тому що під час хаосу люди тікають з країни’.ʼ
Їм чхати, скільки українців загине та покалічиться, вони заміщуватимуть мігрантами без амбіцій, без любові та привʼязки до цієї землі, без прав на неї тощо, які після війни не задаватимуть зайвих запитань. Зрештою, їм все одно, хто буде працювати на їхній бізнес, хто буде платити податки. Українці для них зайві, надто небезпечні, так само як і для рф, і для деяких ʼпартнерівʼ. Йде боротьба та змагання за те, хто буде ʼдоїтиʼ населення, що проживає на території Украіни, за те, під чиїм контролем буде територія.
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
Вам не зрозуміло, чому чоловіки, які знаходяться 5-й рік на фронті підтримують ТЦК? Як у Вас з рівнем IQ?
Мы регулярно видим КАК ’ чоловіки, які знаходяться 5-й рік на фронті’ ’підтримують ТЦК’
ПИздят при встрече
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Інше питання - чи збираються міняти цих чоловіків?
Там особо уже некого менять.
Сколько с тех пор было отловлено новых (по 30 тыс ежемесячно), а все никак не поменяют и при этом численность воюющей армии не увеличивается...
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
Удалено администрацией...
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляВанна Тазиковна
Европейцам насрать.
Белая котичка• 1 час назад
Ответ дляВанна Тазиковна
Ви наївно думаєте, що в європі/сша не в курсі, що у нас відбувається? Вони дали згоду на це.
А я з косою• 1 час назад
Ответ дляБелая котичка
Почитала сьогодні ці всі новини, мене аж у грудях пече. Ми гірше кацапів.
Мені в голові не вкладається, що стільки тупих серед нас, які толерують диктатуру і як рибки гупі радіють, що є вівцями, навіть гірше, для покидьків, яким дали добро на це все.
Ті самі почуття…
Дівчина_твоїх_мрій• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
ПИздят при встрече
страшно уявити, де Ви проживаєте, яущо РЕГУЛЯРНО наблюдаєте такі картини
Або ж у Вас дуже бурна фантазія
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
Або ж у Вас дуже бурна фантазія
Удалено администрацией...
Дівчина_твоїх_мрій• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
Удалено администрацией...
ХтоЯкщоНеЯ• 1 час назад
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
Хто підтримує? З моїх рідних і знайомих,які дійсно 5-й рік на фронті,а не стережуть ліси Волині і не віджирають морди в штабах,усі проти ТЦК, усі чекають на мир. І вони не мають часу строчити у фейсбуках злісні пости,бо не вилазять з бойових. І це не піхота, усі,кого кинули в піхоту, вже мертві або в СЗЧ. Тепер подумайте,чому люди не хочуть поповнювати ряди ЗСУ? І куди відправляють це поповнення першочергово?
Дівчина_твоїх_мрій• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
Удалено администрацией...
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
Удалено администрацией...
Именно военные которые в отпуск едут домой!
Их на блокпостах останавливают и починается
Дівчина_твоїх_мрій• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
Удалено администрацией...
Дівчина_твоїх_мрій• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
а ти на кожному! блокпості стоїш з каиерою і все фіусуєш, чи як?
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
Удалено администрацией...
Дівчина_твоїх_мрій• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
Удалено администрацией...