Проработник• вчера в 12:51

Выкинутые зря деньги

У кого то было, после путешествия в другую страну ощущение, что просто выкинули зря деньги ?
Зробіть вибір:
вже голосів: 289
было
не было
тыц
А ось і я• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
Формат відпочинку. Я,не люблю олл, мені нецікаво, гроші і час дарма витрачені. Я люблю динаміку, якщо це. Омський відпочинок, то суміщати пляж і прогулянки, огляд пам´яток, люблю гуляти по нетуристичних районах, окунатися по максимуму в життя, побут, культуру, кухню країни,
Олл це більше вже для дряхлих старців, які не можуть, або не хочуть нікуди їхати.
Після моїх експериментів з Єгиптом, я від обласного сахаюся, як чорт від ладана.
Єдиний раз погодилися, бо вже втомилися чекати підтвердження,туру, а тут нам запропонували вже підтверджений о 9 вечора, а о 5 ранку вже виліт. Ми на тому оллі лише снідали і іноді вечеряти. Один раз пообідали - в день відльоту, тому відпочинок був класний.
не соглашусь, олл не всегда для старичков, повторюсь, но все зависит от отеля, у нас был такой отель, что детям никакие экскурсии не были интересны, не отель, а целый город, где куча всяких развлечений круглосуточно. А так конечно если вам больше нравится что-то посмотреть, то Египет не для этого, вам лучше в Европу, Азию.....

куркулиха• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
Так і робимо з 19 року. Азія в мріях і планах.