Не служанка• 10 июля в 15:01

Закопане, термальні басейни

Хто був, розкажіть чи сподобалось, де жили?
Турагенція Tourdream• 10 июля в 15:53
Бували у найближчих до Закопане термах - Буковина Татранська та Хохоловські терми. І у аквапарку Закопане не один раз бували.
Але ми взимку були, коли на лижи їздили. Прикольно взимку плавати у відкритих теплих басейнах, чи з горок спускатися з приміщення у такий вуличний басейн.

автор Не служанка • 10 июля в 19:58
Ответ дляТурагенція Tourdream
Мене саме взимку й цікавить, ми були в Австрії, дуже сподобалось