Ответ дляДівчина Гілмор
Гарні і лак подобається. Покажіть лак
Номер гель лака не знаю, я не дома делала
Мадам Тю-лю-лю• вчера в 23:04
Рекомендую Вам для пяток фруктовые кислоты. Очень хорошо помагает от таких натоптышей. А тапули девочка девочка))) главное удобно и комфортно)))
Магиня• вчера в 23:05
Ответ дляДівчина Гілмор
Гарні і лак подобається. Покажіть лак
Та ви краще на порепані пʼятки подивіться
Дівчина Гілмор• вчера в 23:05
Ответ дляАлина-1240
Гарно вийшло, мені подобається. А на великих вона не пропонувала корекцію, щоб були однакові, бо вони наче різні по зрізам і довжині
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Кожанные, мяконькие, мне понра😂
Ответ дляДівчина Гілмор
Там не с чего срез делать😃
Магиня• вчера в 23:06
Ответ дляАлина-1240
А ви повний педикюр не робите, лише пальці? Вам самій приємно з такими пʼятами ходити? Вони ж за простирадло як наждачка чіпляються 🤮
Дівчина Гілмор• вчера в 23:07
Ответ дляМагиня
О, я не помітила. Аліна, купіть носочки для педикюру. Там треба в них десь годину походити і потім все зайве з пяток легко пемзою знімається
Ответ дляМагиня
Только пальцы
Мадам Тю-лю-лю• вчера в 23:06
Ответ дляАлина-1240
Кожанные, мяконькие, мне понра😂
Главное чтобы удобные. Я тоже так недавно взяла довольна как слон. Уже каблуки носить не могу. Да и не хочу уже. Хочу комфорт и чтобы надеть и не натирали.
Магиня• вчера в 23:08
Ответ дляАлина-1240
Только пальцы
Чому? Я нещодавно випадково дізналась, що дехто робить лише палці і ніяк не збагну як так можна 🤷♀️
Ответ дляМагиня
То опорные подушечки
В кого тако було• вчера в 23:16
Ответ дляЛюбви вам!
А п’ятки які гарні)
Ппць які гарні, як таке можна виставляти на загальний огляд?!
Стопясят раз обсуждала• вчера в 23:24
Ответ дляКозачка
Думала рядом то кроли
А то мохнатые тапки
То мохнатые пятки
ЛижТолько• вчера в 23:25
У Вас босоніжки вже ж є носити-непереносити. В чому проблема зробити якісний педикюр та якщо вже гель лак, що викликає сумніви, як він тримається на проблемних нігтях, то якийсь нюдовий, що б не привертати уваги....
Ответ дляЛижТолько
Держиться все😃 зачем мне ваш нюд, еще деньги тратить на то, чего не видно
Стопясят раз обсуждала• вчера в 23:27
Ответ дляМагиня
Я 2 з 3-х разів роблю тільки пальці, бо на п´ятах нічого немає
А вот недавно• вчера в 23:27
Бляха , советчица такая советчица.... Недавно одна выставляла фото в сарафане, захейтили в хлам, и руки жирные и сиськи висящие( хотя отличные сиськи были) , а тут ужасные ногти и порепаные пятки , и все лайкают! Женщины у вас что, биполярочка?
Алина, вы про ремувер слышали? Стоит недорого, и к подологу тоже не помешает, ногти- ужасные
Стопясят раз обсуждала• вчера в 23:29
Ответ дляА вот недавно
Удалено администрацией...
ЛижТолько• вчера в 23:41
Ответ дляН@Диете
Я думала, що в тій хаті живе три жінки:) старша(ото її ноги постійно бачимо), середня, що працює і зовсім молода, що купляє косметику, їжу на замовлення тощо:)
Н@Диете• вчера в 23:42
Ответ дляЛижТолько
Дивні стереотипи)