Проня_Прокоповна• сегодня в 09:26

В орендаря приміщення розбомбили склад. Просить не платити оренду деякий час

Це мережа магазинів, розіслав всім власникам приміщень що сталась біда
Я розумію, але якщо щось станеться із моїм приміщенням не дай бог- мені орендар не буде компенсувати
Або ж я готова робити безкоштовну оренду якби він в майбутньому віддавав той борг
По ціні і так платить нижче інших орендарів сусідніх приміщень
Бринзолетта• сегодня в 09:27
вы не человек, что ли?

автор Проня_Прокоповна • сегодня в 09:28
Ответ дляБринзолетта
вы не человек, что ли?
Цікаво ваша думка
При оренді 60000 грн ви б зробили безкоштовну оренду?
Бринзолетта• сегодня в 09:30
Ответ дляПроня_Прокоповна
Цікаво ваша думка
ну выставите им счет 120
главное не продешевить
Кубик Рубика• сегодня в 09:30
Ответ дляПроня_Прокоповна
Цікаво ваша думка
Снизьте на время, если есть такая возможность. Но пропишите все в додатке к договору. И сумму, и срок, на который можете снизить
автор Проня_Прокоповна • сегодня в 09:32
Ответ дляКубик Рубика
А якщо нехтувати додатковим договором?
Фляшка на трьох• сегодня в 09:32
В смысле безкоштовну, але повернути борг? Це це безкоштовно взагалі
Вапщета• сегодня в 09:32
За що він має платити, як там руїни?
Малявка ще та• сегодня в 09:32
Ответ дляПроня_Прокоповна
Цікаво ваша думка
В 2022 році я пів року не брала оренду зі своїх орендарів за комерційні приміщення в Києві. Хоч вони і почали працювати десь з червні-липня - оренду почали платити з вересня. Бо я розуміла, що людям треба розкрутитися.
Впевнена, що будучи на вашому місті, теж пішла б на зустріч орендарю.
Кубик Рубика• сегодня в 09:33
Ответ дляВапщета
За що він має платити, як там руїни?
Разрушено другое помещение. Арендатор - сеть магазинов

Хомо_сапиенс• сегодня в 09:34
Я б теж відтермінувала платежі, а не скасовувала. Знос офіса нікуди не дінеться, ремонт після прильоту теж мені ніхто не компенсує і такі ставки на оборотні кошти, як у великої компанії мені ніхто не дасть.
Вапщета• сегодня в 09:34
Ответ дляКубик Рубика
Та вже зрозуміла)
Пушкининиана• сегодня в 09:35
Ответ дляПроня_Прокоповна
А якщо нехтувати додатковим договором?
Зачем?
Пушкининиана• сегодня в 09:35
Ответ дляВапщета
За що він має платити, як там руїни?
Где?
Вапщета• сегодня в 09:35
Поставте себе на його місце. В нього не лишилось нічого. Він втратив все. Будьте людиною
Видна міленіалка• сегодня в 09:35
Ответ дляКубик Рубика
Але йому нема чим торгувати, бо товара нема. Склад розбомбили.
Видна міленіалка• сегодня в 09:37
Нам залишали тільки комуналку. 3 місяці за аренду не платили.
Видна міленіалка• сегодня в 09:40
Ответ дляХомо_сапиенс
Страховка? Вона може покрити витрати на ремонт. У нас скляні двері і перегородки вилітали, страховка все покрила.
Пенек Возмездия• сегодня в 09:44
Поміняйтесь з ним місцями і дайте собі відповідь
Хомо_сапиенс• сегодня в 09:46
Ответ дляВидна міленіалка
Така страховка дуже не безкоштовна. А заміните ви все за свої, щоб швидко перезапуститись, а страхова потім компенсує витрати і не факт, що всі.

Злюка-закусюка• сегодня в 10:02
Так сделайте скидку 50-80% на 2-3 месяца. Или больше
Злюка-закусюка• сегодня в 10:04
Ответ дляВапщета
Та прям драма. Деньги на счетах остались
parele• сегодня в 10:09
Я бы оставила только коммуналку на несколько месяцев.
Душа компанії• сегодня в 10:13
Якщо це типу moуо, то вони всім розіслали на «авось прокатит».
Ви не зобовʼязані робити безкоштовно, знизьте до 1000$ на 3 місяці. Хоча й так ви не зобовʼязані ,Пропишіть тільки обовʼязково.
Й оцініть ризики - у разі, якщо вони зʼїдуть чи буде у вас простій
Большой секретик• сегодня в 10:24
Ответ дляВидна міленіалка
Cтраховые не хотят страховать объекты, если есть вероятность прилёта. Если часто через эти объекты пролетают шахеды, ракеты.
Видна міленіалка• сегодня в 10:29
Ответ дляЗлюка-закусюка
В бізнесі вважається нормою коли 85% в товарі і лише 10-15% в грошах.
Видна міленіалка• сегодня в 10:32
Ответ дляБольшой секретик
Страхують. Треба шукати. У нас вже 5 прильотів. Зупинялась продаж тільки 1 раз. В інші прильоти зупинка на 1-2 дні для забезпечення безпеки кліентів.
Большой секретик• сегодня в 10:35
Ответ дляВидна міленіалка
Какие страховые? Дайте контакты.
Видна міленіалка• сегодня в 10:38
Ответ дляБольшой секретик
Какие страховые? Дайте контакты.
задайте це питання через днів 10, щоб я побачила у переглянутих відповідях, бо зараз на відпочинку.
автор Проня_Прокоповна • сегодня в 10:57
Ответ дляДуша компанії
Це магазин алкоголю
Коржик• сегодня в 11:17
предложите ему отсрочку платежей. на пару месяцев.

я уверена, что ни одна советчица не списала бы долг. просто злятся, что у вас есть пассивный доход от аренды

и хотят быть добренькими за чужой счет.
а по сути что им мешает скинуться дяде на аренду?