Душа компанії• сегодня в 13:52

Реально ли убрать живот спортом если нет лишнего веса?

А живот как на 6 месяце беременности при этом.
Хитрушка-чекушка• сегодня в 15:20
Ответ дляДуша компанії
От кофе может торчать живот?
как вы себе это представляете механически?) жидкостью выпитого кофе вы не писяете, а она остается в животе, и потому он торчит? или как?

вкрации• сегодня в 15:23
Ответ дляДуша компанії
От кофе может торчать живот?
Ні)
вкрации• сегодня в 15:28
Ответ дляХитрушка-чекушка
автор вроде не беременна. так а как вы решили, что у нее в животе нет излишка жира, если по вашей же версии ’кортизол перенаправляет жир в живот’?)
Щоб не розбиратись з дурнуватими відповідями, не задавайте дурнуваті питання.
муха в кедах• сегодня в 15:31
Відпустка. Багато плавання. Через тиждень живіт зник:) хоча їла скільки хотіла, і морозиво на ніч в тому числі. Магія:)
Але через тиждень роботи в офісі знов живіт з´явився :((((((
Хитрушка-чекушка• сегодня в 15:32
Ответ длявкрации
а по сути?
вкрации• сегодня в 15:34
Ответ дляХитрушка-чекушка
а по сути?
Вам нема до кого доколупатись? День не вдався? Ви не автор, щоб вам по суті.
Булку Дай• сегодня в 15:45
Ответ дляДуша компанії
Блин я кофе пью на голодный желудок как раз
Нічого не відбувається від кави навіть натщесерце, якщо ви не додаєте купу калорій в каву. Все інше - індивідуальна переносимість (типу: хтось п´є, і йому погано, вирішив, що це всім погано) та лапша від інфоциган
Булку Дай• сегодня в 15:45
Ответ дляДуша компанії
От кофе может торчать живот?
Ні
Хитрушка-чекушка• сегодня в 15:51
Ответ длявкрации
вах. ну шо ж вы так?! свою же такую занимательную версию о кортизоловом животе слили на самом интересном месте!

Любовь Калистратовна• сегодня в 16:30
Ответ дляДуша компанії
От кофе может торчать живот?
Кава стимулює вироблення шлункового соку, підвищує кислотність і прискорює перистальтику кишківника. Також може провокувати здуття та розлад шлунку. Це окремо.
Кава на пустий шлунок викликає сплеск кортизолу. Ви ж питали про те, як кортизол понизити. Ось вам один з факторів, просто пийте каву після сніданку. А то ви й спати лягаєте дуже пізно, відповідно й не снідаєте + кава. Дивно, що у вас при цьому тільки живіт стирчить, а зайвої ваги немає.