В ірпені - зачинені до тривоги? Мене цікавить не школа тощо, а підвал саме у висотному будинку. Там є - щоб зайти, постелиться і лягти звечора? Чи закрито?
Шматочок хмарки• вчера в 20:07
Та відкрито мабуть. Перед сходинками двері відчинені точно скільки не проходжу повз. Чи можна стелились одразу зараз не знаю. В 22-му там взагалі люди жили майже, все зазделегідь принесено було. Це в центрі сховище куди пів міста відправляють по гучномовцям.
Ответ дляШматочок хмарки
Я вже прибула
Боже. В якій же я ідіотський ситуації, Ви б знали
Ответ дляШматочок хмарки
Сиджу на скамєйкє