Не танцую- но пою• 2 часа назад

В нашей стране до пенсии лучше не доживать

Потом доживать перебиваясь на три копейки
Мальдивирую• 2 часа назад
Ответ длямадам Везувий
Ким бабуся працювала? Просто цікавість.
Викладач англійської мови в інституті.

Добрая свекровь• 2 часа назад
Ответ дляГуляю босоніж
Абсолютно ничего не мешает. Все делают что могут. Может просто не много могут.
Ой, далеко не все делают , что могут, мало кто решился менять жизнь, пробовать , падать и снова подниматься. Гораздо проще быть в ведре с крабами
Чорнобаївка• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
а вас хтось змушує? я по мінімуму плачу податки, натомість роблю заощадження на пенсію, тож думайТЕ, якщо є чим.
Отож, через таких нечесних як Ви сьогоднішні пенсіонери мають пенсії три копійки.
мадам Везувий• 2 часа назад
Ответ дляМальдивирую
Викладач англійської мови в інституті.
Вона мабуть і не пенсії працювала?
Гуляю босоніж• 2 часа назад
Ответ дляДобрая свекровь
Вас противно читать даже. Не люблю людей в белых одеждах. Извините, на этом всё.
Мальдивирую• 2 часа назад
Ответ длямадам Везувий
Вона мабуть і не пенсії працювала?
Ні, висока зп була і там в якомусь році був перерахунок один рік йшов за два, стаж в неї вийшов 60років, в дідуся так само.
мадам Везувий• 2 часа назад
Ответ дляМальдивирую
Яка вона умнічка. Зрозуміла. В моєї більше 40 але менша пенсія.
Добрая свекровь• 2 часа назад
Ответ дляГуляю босоніж
Вам противно признать , что проще лапки сложить . Это больно , да. Зря вы так. Сами на корню давите возможности.
Чорнобаївка• 1 час назад
Ответ дляБулькаю
на відміну від вас ні, бо про те, на що існувати на пенсії думаю, і що головне ДІЮ давно-заздалегідь.
І війна Вас не зачепила? Чи не в Україні?

мадам Везувий• 2 часа назад
Ответ дляДобрая свекровь
Справа взагалі не в лапках.
Мальдивирую• 2 часа назад
Ответ длямадам Везувий
Так, вона зі своєї пенсії утримує рідних вже 30 років.
Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляЧорнобаївка
ага, саме через мене, а не через крадіжки мільярдів та виведення в офшори зеленими упирями, дивіться не переплутайте. я на жодну владу не сподіваюсь, тому особисто думаю про засоби існування на пенсії.
мадам Везувий• 1 час назад
Ответ дляМальдивирую
Умнічка. Свята жінка. Мабуть і людина добра. Ви пишете і таке відчуття.
Булькаю• 1 час назад
Ответ дляЧорнобаївка
зачепила ще й як, весь час в країні, зараз набагато менше вдається заощаджувати, але все рівно дотримуюсь свого плану і навіть за війну вдалось збільшити заощадження.
Добрая свекровь• 1 час назад
Ответ длямадам Везувий
Справа взагалі не в лапках.
Вот мои знакомые в 55 , осознавая , что тут дела на будет решились продать квартиру в Киеве и выехали в Швейцарию. Там уже два года активно изучают язык, открыли свой бизнес небольшой и изо всех сил стараются , чтобы обеспечить себе достойную старость. Их не интересует каждый третий украинец, они думают как улучшить свою жизнь
мадам Везувий• 1 час назад
Ответ дляДобрая свекровь
Я не ваша знайома і мільйони людей не мають квартир в Києві. Я не розглядаю кожен приватний випадок, я розглядаю рівень життя в цілому. Ви на них рівняєтесь? Продали квартиру в столиці, виїхали в Швейцарію? То чому ви вважаєте що це шлях для всіх?
Добрая свекровь• 1 час назад
Ответ длямадам Везувий
Каждому свое. Никто за вас не решит ваших проблем. Никто о вас не позаботиться. Это факт. А вы не министр социальной политики, чтобы думать за всех
КараПузовна• 1 час назад
Так не доживай. Можеш прямо зараз не дожити
мадам Везувий• 1 час назад
Ответ дляДобрая свекровь
Як і ваших, абсолютно ідентично. Тільки не розповідайте мені, що ви їх не маєте, ніяких. Кожен має свої проблеми і своє вирішення. Але статистика свідчить про те що люди стрімко бідніють. І всі в Швейцарію не поїдуть. А до чого тут міністерство соціальної політики? Який сенс обговорювати випадок і людей про яких ніхто нічого не знає? Я про ситуацію.

Добрая свекровь• 1 час назад
Ответ длямадам Везувий
Конечно у меня куча своих проблем, но я не уповаю на государство или тех , кто смог . Ищите прямо сейчас что поможет вам улучшить Вашу жизнь
мадам Везувий• 1 час назад
Ответ дляДобрая свекровь
Навіщо мені когось шукати? Ви вже знайшли того хто покращить ваше життя? Справа не в упованії, а в рівні життя в Україні, можливостях.
Добрая свекровь• 1 час назад
Ответ длямадам Везувий
Почему вы ищете кого-то?? Вы сама ничего не можете?
мадам Везувий• 1 час назад
Ответ дляДобрая свекровь
Навіщо мені щось шукати? Це два питання. До вас. Виявляється що бідність на планеті існує лише через те, що люди не знайшли те, що покращить їх життя? всі хто проживає зараз важкі часи погано шукали? Того чи щось чи десь не там? А в кого війна забрала усе. Їм куди?
Добрая свекровь• 1 час назад
Ответ длямадам Везувий
Вы неисправимы) удобненько прикрываться всеобщей бедностью на планете., и вас палкой не выгонишь из этого убеждения
Капитошечка• 1 час назад
Про Швейцарию просто насмешили
Мальдивирую• 1 час назад
Ответ длямадам Везувий
Так, за всіх переживає, дітей, онуків, племінників, зніме останню сорочку, всім треба більше ніж їй, годує всіх котів в окрузі.🥲
мадам Везувий• 1 час назад
Ответ дляДобрая свекровь
Зручненько не відповідати конкретикою на питання а займатись демагогією. Ви знаєте чому в нас рівень ВВП менше ніж в Швейцарії? Погано шукали?
Добрая свекровь• 1 час назад
Ответ дляКапитошечка
Про Швейцарию просто насмешили
Ну да) проще обесценить чужие достижения
Добрая свекровь• 1 час назад
Ответ длямадам Везувий
Сто тысяч причин ) Ок , вам так удобнее
мадам Везувий• 1 час назад
Ответ дляДобрая свекровь
Не можна обесцінити те чого для нас не існує. Для нас ваші знайомі лише писанина на порадниці.