Манка Я• 11 июля в 20:02
Порекомендуйте розсувну чорну шторку у душ 90см
Дівчата, порекомендуйте розсувну чорну шторку у душ 90см, щоб була якісна. Шукала в Равак, а там пропонують двері на 90 см, але нам не підходять, тому що відчиняються назовні, а там унітаз. Є на 90 см, але трьохдверні, фото додам. А я не хочу трьохдверні, за ними важко доглядати; і двері там два рази складаються одні за одними. Цікавлять з чорною фурнітурою та якісні. Хочу тільки двохдверні для 90 см, але хочу почути реальні відгуки. І коментар як ви за ними доглядаєте.
Мальчун-задирун• 12 июля в 08:15
Ви розумієте яка ширина проходу буде у дводверних. 45см, ви боком будете туди заходити . Тому їх і не виробляють, вже краще штора