Жертва интернета• 2 часа назад
Есть ли смысл в брендах или можно обойтись масс-маркетом?
Некоторые говорят, что разница есть, другие, что это пустая трата. Как вы для себя решили?
Хитрушка-чекушка• 59 минут назад
Из личных наблюдений: футболка Boss с Ансвер по качеству пошива хуже турецкой Вайкики
СільськаЛеді• 54 минуты назад
Купувала б бренди і якісне,якби мала на це змогу.Тут зараз аби на щось просте зібрати з такими цінами.
Все буде• 23 минуты назад
Купую і секонд і Зару і Gucci
А ще ось, недавно, купила квартиру в Києві, в будинку бізнес-класу.
Купую те, що подобається, нікому нічого доказувати не потрібно, аби мені личило та підходило)