Кукусикиииииии• 1 час назад

Боюсь повертатись в Україну і залишатись вже немає сил!

Порадниці, потрібно вдалі поради??!!!
Зазвичай легко приймаю рішення, а тут вагання…
Приймаю рішення до кінця вересня.
Зараз з сином в Італії, потрібно зʼїхати з квартири де проживаємо і не можу знайти квартиру, лише кімнату і ціни піднялись, виходить і не можу дозволити собі оренду квартири.
Живемо в одному місті, я 4 місяці тому на свій страх і ризик почала працювати ріелтором в іншому місті, де знайшла колег іноземок, таких як я і власниця українка. в мене був досвід в Україні, мені подобалось, вирішила що повторю цей досвід тут.
Працювала і відкладала гроші на минулій роботі тому що знала початок завжди не легкий, витрат багато а доходи прийдуть поступово. Кожного дня витрачаю майже 3години на дорогу, працюю, вчу мову, тому що ділове спілкування це теж інший рівень. І зараз виходить що в мене лише ставка, я не витягую витрати, угод я ще не зробила. Витрачаю багато сил на дорогу, працюю більше годин бо мені потрібно, і по 9, і по 10годин. Ще з сином повно всього. Спочатку мене дуже тримала ціль, що я змогла знайти таку роботу, що це те що мені подобається, але відкладених грошей на довго не вистачило, і в мене зараз стрес через витрати, через нестачу грошей, через багато часу на добирання, через те що немає результату. І до цього всього до єднається те д що о потрібно зʼїхати з квартири. Я не можу знайти іншу, мені потрібно вирішити чи переїхати в те місто де працюю, там немає школи для сина, йому прийдеться щонайменше півгодини їхати поїздом, залишитись в цьому місті, останніх 2 місяці активно розсилаю резюме і проходжу співбесіди, щоб мати запасний варіант. Почуваю себе жахливо, ще ніколи так мені не було важко. Фактично у вересні я без житла, без роботи, для результату потрібно більше часу, в мене його немає і без збереження, бо всі вклала в свою мрію, яка не вдалась.
В Україні ми відносно з спокійного міста, найлегшим варіантом є повернутись додому, але мене всі відмовляють, подруга яка повернулась півроку тому, жили поряд говорить ні, вона жалкує, це не спокійне життя. Мама так само каже, сину через 2 роки поступати, тобто якщо ми повернемось через 2 роки потрібно знову їхати. Як це все організувати? Я кожні півгодини думаю по-іншому, повернутися в Україну, буду займатись своєю справою, в мене одразу повно ідей як працювати, а потім думаю війна, це не стабільні продажі, можливо я не зможу заробити вдома на життя. А тут як організуватись не уявляю. Як вчинити?
Попа как у Кардашьян• 1 час назад
Почему вы выбрали именно Италию?

Ms. Iphone• 1 час назад
Одна вже з Німеччини повернулась.
П.с. доречі, давно вона тут не писала
Ашотакоя• 1 час назад
Остаться
Тянуть изо всех сил, пока ребенок не поступит, а потом уже можно и в Украину вернуться, при желании, а ребенок пусть остаётся учиться

Я бы так на вашем месте сделала
Chaterbox• 1 час назад
Если вы жилье не найдете - какие еще варианты? Вернетесь в Украину, если место спокойное, проживете, подумаете, посмотрите в процессе. А найдете за август - Останетесь. Вернуться всегда можно успеть
100%• 1 час назад
Шукайте кімнату в тому місті де працюєте і 3 години одразу буде на роботу а не дорогу
БезникаяЯ• 1 час назад
Вы уверены что через 2 года сможете вернуться в Италию?
БезникаяЯ• 1 час назад
Где вы работали раньше в вашем городе?
автор Кукусикиииииии • 1 час назад
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Почему вы выбрали именно Италию?
Так склалось, їхали туди де є знайомі
БезникаяЯ• 1 час назад
В Италии не нужно сдавать экзамен, получать лицензию, чтобы быть риелтором?

Фіфачка• 1 час назад
У меня знакомая переехала в Албанию из Германии, говорит, счастлива.
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляФіфачка
У нее есть дети? Что она делает в Албании?
автор Кукусикиииииии • 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
пройшовши той етап не впевнена, але варіантів не багато. Вчитись син точно буде поступати тут, а я вже буду відштовхуватися від фінансового стану і ситуації в країні.
100%• 1 час назад
Ответ дляФіфачка
Трусікі бусікі
автор Кукусикиииииии • 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Где вы работали раньше в вашем городе?
продавали лотерейки, робота так собі, але для Італії дуже важливо контракт на роботу.
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
И он у вас был, с лотерейками?
БезникаяЯ• 1 час назад
Лотерейки - это на почтовой отделении?
автор Кукусикиииииии • 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Потрібно, але можливо і працювати без ліцензії, я не можу виконувати всі процеси. Є колеги з ліцензією які це роблять.
Попа как у Кардашьян• 1 час назад
В Италии ЗП не очень(
Фіфачка• 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Работа, онлайн. Детей нет. Ещё одна знакомая уехала из Нидерландов в Ирландию,но не общаемся сейчас,не знаю как она. Но сам факт..

автор Кукусикиииииии • 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
И он у вас был, с лотерейками?
Так, так, це австрійська компанія і контракти роблять хороші
100%• 1 час назад
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В Италии ЗП не очень(
А в Україні ?
автор Кукусикиииииии • 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
теж цікаво як вона організовувала там життя?
Попа как у Кардашьян• 1 час назад
Ответ для100%
А в Україні ?
В Украине у автора есть жилье
100%• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Онлайн та без дітей можна хоч в Антарктиді організувати
автор Кукусикиииииии • 1 час назад
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В Италии ЗП не очень(
100% 😅
100%• 1 час назад
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В Украине у автора есть жилье
І син у якого вступ і війна
автор Кукусикиииииии • 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Лотерейки - это на почтовой отделении?
Ні, тут популярно грати типу як лото забава
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляФіфачка
А, тогда понятно) Так а что факт? Если она может законно находиться в Албании, то цены ниже чем в Германии, никто ее не донимает правилами, язык ей местный не нужен, обходится английским и жестами. Живи в свое удовольствие. Если бы она столкнулась с тем что ее ребенок пойдет в албанскую школу и будет учиться на албанском языке, по албанским же программам, вряд ли бы она туда поехала.
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Вздыхаю. Есть шанс вернуться?
Попа как у Кардашьян• 1 час назад
Ответ для100%
І син у якого вступ і війна
Ступ будет в Италии по любому у сына. Автор разницу,которую заработает потратит на жилье в Италии. Тут искать другую работу, реилтор это так ,то густо , то пусто