Два-три тижні і фсьо• 14 июля в 10:11

Сніданок на схудненні 76

Добрий ранок, смачного!!!
автор Два-три тижні і фсьо • 14 июля в 19:55
Ответ дляЯ тут Живу
No comments)
В вашому випадку це найкраще.

автор Два-три тижні і фсьо • 14 июля в 19:56
Ответ дляЯ тут Живу
Ви думаєте не видно, що у вас на тарілці? Але який сенс пояснювати.
Вам не видно ж.
Я тут Живу• 14 июля в 21:59
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вам не видно ж.
Если нужно объяснять, то объяснять не нужно. А про 600 калорий смешно читать. Два яйца, зелень и запеканки немного.
Я тут Живу• 14 июля в 22:02
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
В вашому випадку це найкраще.
А у вашому випадку найкраще сюди не тягнути тарілки
Я тут Живу• 14 июля в 22:03
Ответ длябЭйбА
Вы не пишете на сколько вам уже удалось похудеть.
Удалено администрацией...
автор Два-три тижні і фсьо • 15 июля в 01:19
Ответ дляЯ тут Живу
Навчіться рахувати
автор Два-три тижні і фсьо • 15 июля в 01:21
Ответ дляЯ тут Живу
Удалено администрацией...
Яка біохімія, ви математику 4 класу не розумієте, про що ви лепечете, нещастя заздрісне!?
Я тут Живу• 15 июля в 02:28
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Удалено администрацией...
бЭйбА• 15 июля в 09:54
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я не зменшуючи тарілку абсолютно. А вага зараз йде повільно, бо я черешню їм, як не в себе, а також інші фрукти підключила, вони хоч і низькокалорійні, але все ж цукри.
Я сьогодні не рахувала калорійність сніданку, але вона доволі висока, зараз порахую, аж самій цікаво. Я будую тарілку по принципу - що люблю і що не лінь робити, особливо зранку.
Який сенс того що ви виставляєте сніданки сюди, а поза кадрои їсте відрами? Я думала це для вас стимул якийсь, а вам просто подобається фоткати?

автор Два-три тижні і фсьо • 15 июля в 09:58
Ответ длябЭйбА
Я все абсолютно виставляю. Навіть черешню, яку їм з дерева ))))
бЭйбА• 15 июля в 09:59
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Бачила тільки сніданки, можливо не попадала на теми
автор Два-три тижні і фсьо • 15 июля в 11:06
Ответ длябЭйбА
Можливо.