Купи слона• сегодня в 14:34

У нас что уже пеню насчитывают по налогам за квадратные метры?

Оплатила налог в прошлом месяце за лишние квадраиные метры. В кабинете этой оплаты не вижу или не там смотрю. Но и долга нет (или тоже не там смотрю?) Зато есть пеня. Это что вообще? Раньше же не насчитывали.... Вот маме например ни уведомлений ни писем, собственно и ме тоже. А если на не знает как зайти в от кабинет??? С..ки у нас а не государство... Кому война, а кому бабло и побольше
Морковна• сегодня в 14:37
Заходьте всередину кожного податку, там і буде сплата. Пеня може тягнутися за минулі роки, це теж можна побачити всередині.

Виниловая пластинка• сегодня в 14:41
Конечно, насчитывают. То, что не получали квитанции, налоговую не волнует. Я тоже так обнаружила в кабинете пеню пару лет назад, заплатила, и теперь слежу и вовремя плачу.
автор Купи слона • сегодня в 14:42
Ответ дляМорковна
О, дякую. Ну да, пеня 1 липня нарахувалась
Підкажіть будь ласка, як зрозуміти чи ще щось крім пені мені треба в цьому році платити чи вже нічого?
Морковна• сегодня в 14:47
Ответ дляКупи слона
Заплатіть ці 222, 96 - але через 1-2 місяці ще раз перевірте, щоб боргу не було. Бо ще щось згадають нарахувати( там щось про ковід написано).
А взагалі дійсно, Сумська обл - хоч би вже пеню не нарахували.
Нижче вірно написали - пеня з’являється після оплати (просроченої), рахують кількість днів просрочки.
Сирожено_пирожено• сегодня в 14:45
Да мне тоже насчитали, 5 дней просрочила. Они выставляют после оплаты, типа знаю после оплаты на сколько дней просрочен платеж
Херсон це Україна• сегодня в 14:48
Їм треба будь якими методами наповнювати казну... Штрафи найпростіше...
автор Купи слона • сегодня в 14:49
Ответ дляМорковна
да ще б заплатити його якось, по реквізити лєві якісь і по кюар коду бог зна куди кидає....
Морковна• сегодня в 14:52
Ответ дляКупи слона
в цьому рядку - справа в кінці є реквізити
останній стовпчик - реквізити
пеня сплачується туди ж, куди і сам податок, тей самий рахунок
автор Купи слона • сегодня в 15:08
Ответ дляМорковна
останній стовпчик - реквізити
Дякую Вам))
вже якось сплатила, тільки коду платежу 50 не знайшла, вручну ввела, сподіваюсь дійде