Смажена полуничка• 12 июня в 11:24

Діарея у дитини 2 років - коли минеться?

Дівчата, випереджаючи коментарі, що мені до лікаря, а не в форум.
Ситуація:
Ми на відпочинку, у дитини діарея 3 день (перепрошую за подробиці, не вода, а рідка кашка, до 3 разів на день).
У лікаря були, бо це формат пансіонату з лікуванням, то ми обстежували трохи дитину теж, здали кров на аналіз - все спокійно ніби, по УЗД трохи збільшені черевні лімфовузли, сказали це запалення може бути наслідком інфекції. Стан дитини хороший, бадьорий. Призначили ентерол, другий день пʼє, але результатам поки не бачу.
Хто стикався? Скільки може тривати пронос, чи це ок що не одразу минувся? Чи треба чекати? Чи може неправильно призначили? Всім дякую, тривожусь, бо далеко від дому
HELGA. UA• 12 июня в 11:27
Може Смекту дати, гляньте зі скількох вона років. Чудовий безобідний засіб, завжди нас рятував з дитинства.

Пез Году Неделя• 12 июня в 11:30
За 9 лет дочки Энтерол ей ни разу не помогал. Давала Смекту. И еще бы вам Атоксил или Ентеросгель давать ребенку + диета. А какое лечение у нее? Может от него?
Фрекен бок• 12 июня в 11:31
Ентерол по моему до сраки
Залізна тьотя• 12 июня в 11:31
Випорожнення 3 рази на день це не діарея.
Мати тріля• 12 июня в 11:31
Диарея, это больше 5 раз в день. У вас три раза, возможно просто реакция на что-то или остаточное после чего то. Опять же, смотрите, чем кормите и поите ребенка сейчас. Можно и банального угля подавать и смекту.
СонячнаДівка• 12 июня в 11:33
Де ви територіально? Можливо, причина у місцевій воді? Або ж зміна клімату? Що їсть дитина? Бажано потримати на дієті. Без фруктів, ягід, молочного, кисло-молочного, соків. В раціоні - відварений рис, мʼясо відварене або тушковане, сухе печиво. Без жирного, смаженого. Тобто без їжі, яка послаблює. Та подивися. Можливо, ситуація зміниться на краще.
Наивная Хо• 12 июня в 11:34
У вашего ребёнка не диарея.
Это первое.
Второе. Нечего не нужно делать. Вероятно это от местной воды. Вы купаетесь в речке/море? Может в санатории напитки дает в столовой? Ребенок пьёт?
Ну и плюс еда.
Тишком_нишком• 12 июня в 11:35
Нифуроксазид
Чижик Пижик• 12 июня в 11:36
В 2 года после бассейнов было точно такое же, прошло сразу в день отъезда. Связываю с тем, что глотал ту воду

Котомафия• 12 июня в 11:44
Автор, це зміна води. Якщо дитина, в цілому, почувається добре, просто чекайте на акліматизацію та не навантажуйте шлунок великою кількістю сирих овочів, фруктів та ягід.
Ворую вкусняшки• 12 июня в 11:49
Ентерожерміну купіть, якщо є можливість. Вода, їжа вплинули. Температури немає? Значить норм
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 июня в 12:14
Давайте смекту, или Атоксил, или Энтеросгель. Продолжайте Энтерол. Давайте много чистой кипячёной(!) или бутилированной воды. Очень желательно подержать диету без всего молочного, свежих фруктов и овощей, только все вареное-печеное-пареное. Должно через несколько дней пройти. Если добавятся боли в животе, значит это кишечная инфекция, это тоже обычное дело при поездках в места общего проживания типа отелей и санаториев.
автор Смажена полуничка • 12 июня в 15:58
Ответ дляПез Году Неделя
Тут мінеральні води, по віку їй не можна ще, тому лікування як такого тут нема, щоб на нього грішити. Просто була нагода обстежитися трохи
Пез Году Неделя• 12 июня в 18:45
Ответ дляСмажена полуничка
может еда какае-то или грязными руками что-то взяла сьела...