Бешене сарі• 15 июля в 08:30
Кишкова інфекція, що даєте дітям?
Я захворіла в понеділок, погано було, сьогодні вде краще, так у доньки (5р) почалась рвота(( вже дала атоксіл, п´є по трішки регідрон, але воно на довго в шлунку не затримується. Як лікуєте дітей?
Укр_жіночка• 15 июля в 08:41
Смотрю по обстоятельствам. При сильной рвоте колю церукал. Отпаиваю.
муха в кедах• 15 июля в 08:50
Можна пробувати давати ентерол, смекту, вугілля. Але головне слідкуйте за станом. Якщо побачите зневоднення, одразу до лікарні. Бо це небезпечно. Якщо рвота не дає нічому затриматися в організмі.
неДоЖиру• 15 июля в 09:15
Випоювання, ентерол, якщо піднімається ацетон, а при довгому блюванні та діареї він піднімається, даю потроху глюкозу.
Да_Я_Така_• 15 июля в 09:18
Нифуроксозид. Сейчас здесь начнут умничать. Но это препарат номер 1 в детских инфекционках. Есть опыт, два раза лежали с сыном. После этого дома всегда этот препарат есть. Это кишечный антисептик.
И конечно выпаивать из шприца маленькими дозами, но часто, тогда не будет рвать.
Чередовать с белым углем или подобным.
Да_Я_Така_• 15 июля в 09:19
Если состояние ухудшится, вялость, сонливость, вызывайте скорую, это уже интоксикация и нужны капельницы. Просто водой выпить не получится ребенок столько не выпьет.
Да_Я_Така_• 15 июля в 09:23
Выше правильно пишут, надо ещё проверять ацетон. Если ацетон высокий, то скорая!!! У детей очень быстро наступает обезвоживание. Это состояние опасно.
Непозбувна Бентега• 15 июля в 09:43
Спочатку б розібратися, чи це кишковий вірус типу рота вірусу, чи це інша кишкова інфекція, чи це харчове отруєння. В будь-якому випадку відпоюйте водою з регідроном, поки не припиниться рвота, і контролюйте ацетон по сечі. Як припиниться рвота, можна дати сорбент. А далі треба дивитися. Ротавірус сам проходить, а якщо кишкова інфекція, то там сорбент не допомагає і тоді лікарі призначають ніфуроксазид. Дієта само собою.
пьЯНА• 15 июля в 09:58
Проверьте на ацетон как тут выше уже советовали. Если это он - по 1 ложке каждые 5 минут сладкое питье (узвар, глюкозу или колу), Бетаргин, щелочную воду по типу Поляны квасовой.
От кишечной инфекции сорбенты, Нифуроксозид по назначению врача.
Попихтю та й годі• 15 июля в 10:52
Я зазвичай даю ентерол і відпоюю електролітами. В червні доня різко почала рвати потім додалася температура і діарея. Ацетон був в нормі і ентерол не спрацював. Подзвонила педіатру, сказала давати ніфуроксазид. І все одразу пройшло. Дзвоніть до лікаря