Борода• 1 час назад
От яким чином вони "підшукують клієнтів"?
Цікавий сам механізм - не на телефоні ж сидять з обзвонами )))
***
У Києві та Харкові за $20 000 оформлювали липову інвалідність чоловікам
Один із учасників схеми координував діяльність лікарів, інший — підшукував клієнтів та отримував оплату, а третій — супроводжував «хворих» до медзакладів і забезпечував оформлення медичних документів.
Наразі встановили щонайменше 30 чоловіків, які скористалися «послугами».
****
Цікаво і шо тепер ті 30 мужиків, одразу на лбс?
***
****