Звоночек• сегодня в 16:54
Міопія у дитини
Дівчата, у кого у дітей є міопія, що вам допомогло зменшити збільшення міопії, з варіантів: апаратне лікування, спеціальні лікувальні лінзи HOYA MiYOSMART, Essilor Stellest, Essilor Stellest, вправи для очей, спорт? На зараз -4, дитині лише 10 років, попереду пубертат. Радять лікувальні лінзи, але майже немає реальних відгуків, як це працює.
Я б такое не носила, но продаю• сегодня в 17:04
Я лет 20 назад ходила в поликлинику на упражнения для глаз пару недель (одеваются очки с плюсом и нужно разглядывать таблицу для проверки зрения). У меня до курса было зрение 0,1, по окончанию 0,7, через пару месяцев упало до 0,3...0,4 и держится на этом уровне до сих пор.
Квітка Миру• сегодня в 17:06
У доньки виявили міопію в 7 років. Зупинити прогрес допомогло апаратне лікування курсами. Зараз їй 21.
У племінника (10р.) зір падає, нещодавно купили окуляри з лікувальними лінзами. Сподіваємося, це допоможе.
Звоночек
• сегодня в 17:11
Ответ дляКвітка Миру
Скільки курсів +- пройшли до моменту, коли вдалось стабілізувати падіння зору? І які лінзи саме обрав племінник, я так розумію, що ще мало часу пройшло, щоб зрозуміти чи спрацювали вони і чи не скаржився племінник, що добре видно в окулярах лише по середині, бо читаю, що з цим є питання
Квітка Миру• сегодня в 17:16
Про лінзи. Так, пройшов місяць лише. Племіннику дуже подобаються нові окуляри, каже видно набагато краще аніж в старих (це може бути просто пов´язано з регресом зору) . Модель не знаю, можу уточнити в сестри. Апаратне лікування йому не допомогло. Але пройшли, здається, 1 курс. І знову регрес
Донька свого часу проходила курси лікування двічі на рік років 3-4. І так, спочатку є видиме покращення, а потім стає як було.
Звоночек
• сегодня в 17:17
Ответ дляКвітка Миру
Дякую за інформацію
Миловидна леді• сегодня в 19:59
апаратне лікування - абсолютно даремно витрачений час + скандали з дитиною + возити, навіть не дивіться туди: воно є лише на постсрср, в світі ніде немає цьої пурги.
Я ненавиділа то, воно не допомагало взагалі.
Що допомогло - нормальний лікар, вправи для очей - тренувати м´язи ока, робила постійно і роблю все життя, але з 17 років - коли захотілося позбутися тих жахливих окулярів. Малу дитину не вмовите.
Лінзи ставити не на 100%, а на 80% - щоб 8й рядок читав. І кожні 3-4 місяці міняти на чуть слабші, тоді око не лінується і праціє. Реально допомогло підняти до -2 з -6. Десь років у 18-19, а носила окуляри з 5років.
У дітей зараз це через телефони - він дуже близько, м´язи перестають працювати, око розлаблене і втрачає навичку дивитися далеко.
Звоночек
• 1 час назад
Ответ дляМиловидна леді
дякую за ваші рекомендації і досвід
Миловидна леді• 34 минуты назад
Ответ дляЗвоночек
дякую за ваші рекомендації і досвід
хай буде здоровий і почує Вас. Може, це прочитає - очі треба берегти, хлопче, бо без них дуже важко і неприємно жити. Можна зав´язати і походити так день, мене свого часу сильно вразило. За рахунок вправ для очей тримаюся на тих цифрах, при тому, що я програміст і годинами за компом. Але телефон - суто для розмов або щось термінове у вайбері, бо він очі вбиває.