Эскиз бесконечности• Изменено вчера в 13:51
Діти і готель
Щойно в котрий раз передивилась ситуацію з трирічною Мадлен, яка зникла з номеру готелю. Батьки вечеряли в ресторані, а діти спали в номер. І ось в один вечір, одна дівчинка зникла.
Пройшло майже 20 років. Справа на місці. Дитину не знайдено.
А ви лишали/лишаєте неповнолітніх дітей самих в номері, шоб відпочити ввечері? Якщо так, то з якого віку? І що мотивує піти гуляти, знаючи, що дитина там сама, а у співробітників є доступ до всіх номерів і не всі співробітники психічно здорові та адекватні?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Тиц
Невгамовна сила• вчера в 17:13
Ответ дляИнтимная
Оставляла , с 1 года , знала что не просыпаются ночью, была спокойна, раз в час на всякий случай кто-то бегал в номер смотрел
Ви не розумієте свого щастя, що дитина жива. Елементарно, могла задихнутися випадково. Могла почати блювати і задихнутися від блювотиння - це трапляється значно частіше, ніж здається.
Як мінімум - могла прокинутися і сильно перелякалися. Могла травмуватися, вибираючись налякана з ліжка. Шкода дитину.
Пиши-пропало• вчера в 17:34
Ответ дляМагиня
А до чого обмежувати себе стосунки в такому юному віці?
В смысле? Про любовь , про секс ничего не слышали? Про потребность близкого человека рядом? Просто хотят быть вместе, им нравится, им интересно друг с другом
Магиня• вчера в 17:37
Ответ дляПиши-пропало
У 18 - ні, не чула, секс не привід для стосунків
Пиши-пропало• вчера в 17:39
Ответ дляМагиня
Да на здоровье, учите своих детей чему угодно, что вы от меня хотите?