Рання пташка• Изменено вчера в 20:37
на резервд повернення за свій рахунок?
чи можна на новій пошті ’швидке повернення’?
мова про вже сплачений товар
Холодная каша• вчера в 21:00
Замовляла сукню по післяплаті на Нову пошту.Примірка заборонена,тільки огляд. Оплатила посилку,щоб приміряти сукню на Новій пошті.Зробила повернення посилки в день отримання 27.06.26 р. ( через 20хв.)Кошти на мій рахунок, ще не надішли.
бибизяна• вчера в 21:22
Ответ дляХолодная каша
Ви все оформили як потрібно? Заява на повернення, оформлення в додатку (на сайті)?