Пасти Ла• вчера в 13:04
Фізична робота швидко старить?
Пасти Ла
• вчера в 13:39
Ответ дляГотова до другої
Дивлячись яка. Якщо це якийсь лайт режим, то навпаки.
Как АТБ например
Кокосиха• вчера в 13:57
Моя мама все життя бухгалтером, сидяча робота, лишня вага, тиск, діабет. В 60 виїхала зі мною за кордон. Пішла працювати помічником на кухню, перший рік на пів дня, тепер повний день, 35 год на тиждень. До роботи 30хв пішки. Схудла на 20кг, від діабету приймає таблетки регулярно, на дієті не сидить!, полюбляє смачненьке, на тиск вже давно не скаржиться. Виглядає краще ніж раніше, більш жвава.
Аноним Советчик• вчера в 14:00
Ответ дляПасти Ла
Как в Атб или Еве
У тех кто на кассе физическая работа? Или вы про грузчиков?
Добро с Кулаками• вчера в 14:47
Автор, на моїй бувшій роботі прибиральниці, маляри, робітниці з благоустрою рахували місяці до пенсії. А офісні баришні у 70 працювали і звільняти місця молодим не поспішали. Як ще приклад, сім´я мого брата. Брат за віком як мій чоловік, його жінка на рік старша від мене. Якщо нас поставити поряд, то вони виглядають набагато гірше. Ми працюємо в офісах, вони живуть в селі, мають городи, корову та інше господарство. Пашуть, як воли фізично.
Зроблено у 80-х• вчера в 15:42
Ответ дляАльфред Шнитке
51 год
В принципе, на свой возраст и выглядит.
51 год
В принципе, на свой возраст и выглядит.
Це виноградар, да?
Альфред Шнитке• вчера в 15:44
Зроблено у 80-х• вчера в 15:45
Ответ дляАльфред Шнитке
он больше по курам и огороду с картохой
Я вже бачила, його квасолю обговорювали.
Дати посилання?
Зроблено у 80-х• вчера в 15:46
Ответ дляАльфред Шнитке
51 год
В принципе, на свой возраст и выглядит.
51 год
В принципе, на свой возраст и выглядит.
Пасти Ла
• вчера в 17:29
Ответ дляАноним Советчик
Они там все делают, товар расставляют и на кассе сидят