Меряю линейкой• вчера в 13:15
Можливо щось порадите...
Пишу заради поради, а не насмішок...Як там кажуть - читаємо та не засуджуємо.
Ще рік назад у мене була хороша керівна посада на роботі, попри відсутність підтримки чоловіка, я все ж працюючи із стресом справлялась із роботою і з дитиною із чоловіком і домашніми обов*язками.....але коли мене виводили з рівноваги на роботі (і все хотілось кинути) чоловік завжди говорив "йди звідти, я норм заробляю, приділиш час собі, ти хотіла на курси, хотіла десь поїхати" і т. д.
Уже рік я не працюю повірила "любові" чоловіка (дохід свій невеличкий маю з попередніх проектів які ще працюють) ... спершу все було добре, я зрозуміла що навіть не вміла відпочивати, я багато вчила щось для себе (і нарешті не для роботи), пішла на курси водіїв (хоча страх водіння присутній), відвезла дитину трішки в іншу країну (щоб побачила іншу культру, море, і не чула тривог)....але все частіше почала чути від чоловіка "ну ти ж не працюєш" "що ти там маєш без мене" "що ти взагалі робиш" і інші фраз в стилі "тикання грішми"
Я спробувала (і не залишаю спроб) знайти роботу (віддалену, так як 10 р працювала віддалено), на сьоголні важко, тому що неможливо без ФОП отримати зп (інакше блокануть карту, рахунок і т д - вже було).
Чесно кажучи, хочу піти від чоловіка (причин уже назбиралось нажаль)...проте потрібні кошти (відкладених недостатньо).
Можливо хтось був в такій ситуації, або має якісь думки...як можна (з яких джерел) заробляти кошти, відкладати і отримати в результаті омріяну свободу від морального абюзу.
Не осуджуйте, вжитті трапляються різні ситуації
Скорая помощь• вчера в 15:04
Ответ дляУгги в горошек
Не працюю 10 років, жодним словом чоловік не дорікнув.
Для чого ця інформація автору?
Смішнючка• вчера в 16:23
Ответ дляМеряю линейкой
суть не в посаді чи навиках...а в отримані ЗП....на офроботу піти не можу (по певних причинах), а на віддаленій щоб без блокувань і проблем отримувати зп як мінімум фоп потрібний, але і тут не все так просто
Фоп відкривається за пару годин.
1000 грн бухгалтеру, щоб рахував податки. Та і все.
В чому проблема?
Смішнючка• вчера в 16:26
Ответ дляМеряю линейкой
дитина не його біологічно...тому звісно ні про які аліментине може йти і мова.......і ви праві, власне ситуація затруднена дитиною....давка через дитину регулярна((
Дитина від першого шлюбу? Так у неї батько є...
Смішнючка• вчера в 16:28
Ответ дляМеряю линейкой
ви неправильно зрозуміли.....на нових роботах є конкурентні та випробовувальні терміни....під час яких компанія обирає зазвичай не толкового а вже зручного для неї кандидата (хто в темі той знає)
я лише ЗА відкрити фоп...проте потрібний бюджет на перші податки (так як є ризики на новій компанії)
Ви не заробите 3000 грн на місяць на податки?
Смішнючка• вчера в 16:35
Ответ дляМеряю линейкой
+ від 5 тис в місяць
Не говорите бред.
С нулевой декларацией 5707.02 за три месяца.
Меньше 2к грн в месяц
Меряю линейкой
• вчера в 22:46
Ответ дляГрибной_Дождик
Я бы тоже онлайн работала , но увы тяну две работы, потому что мне нужны деньги, вам значит не нужны
я працювала онлайн на 5 проектах до повномаштабної війни і на 3_х після...але весь часу чула що ’твоя робта впливає на сімю’ ’замовляти їжу коли є жінка вдома то смішно’ (тому навчилась готувати різні страви до 30 хв))) мені легше працювати ніж бути домогосподаркою...але є речі які вибивають з колії, та ринок роботи України зараз дуже просідає((
Меряю линейкой
• вчера в 22:48
Ответ дляСкорая помощь
У вас є досвід, знайдете іншу
власне цим наразі і займаюсь....як уже писала вище, подумала можливо нові погляди , думки чи ідеї тут будуть (і були звісно)...тож усім дякую за підтримку і погляди на ситуацію в яку загрузла ’повіривши чоловікові’