грешница кающаяся• вчера в 14:03

Щj відбувається... коротко

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ... КОРОТКО:
У ’протистоянні’ Федорова-зєлємскага бачу кремлівсько-Банкову ’підводну течію’ з чітко спланованим сценарієм:
На хвилі ’всенародної’ підтримки Федорова з удаваним ’протистоянням’ зєлємскаму (який уже всім наостогид), у Федорова непогані шанси на президентство.
Для цього Федорову було ’дозволено’ стати успішним міністром оборони, і ’ДОЗВОЛЕНО’ провести блискавичний брифінг після його звільнення з посади.
Якраз на хвилі вдаваного ’протистояння’, зєлємскій проштовхує Федорова у президенти з одним завданням:
Врятувати зєлємскага від вищої міри покарання по закінченні президентства зєлємскага.
Слід пам´ятати, що саме Федоров, як один з основних членів зеленої команди, завдяки застосуванню ІТ-технологій, ’зробив’ зєлємскага прєзідєнтом.
Спланований ’сценарій’ спрацював, і зараз ті, хто захищає успішного міністра оборони Федорова, по суті захищають безхмарне післяпрезидентське майбутнє зеленого ворога України і вбивці сотень тисяч українців.(с)
Атланта• вчера в 14:07
Да ну, Зеленский так отчаянно цепляется за рейтинги, что готов подвинуть любого, кто может составить ему хоть какую-то конкуренцию. Федорова просто слили, в уверенности, что народ схавает, как всегда.

Antoninaya1• вчера в 14:10
Ответ дляАтланта
Ви серйозно повірили в те шоу?
7_кг_рыбы• вчера в 14:13
Так а кто там в этом шоу рассийский засланец ?
Атланта• вчера в 14:17
Ответ дляAntoninaya1
Ви серйозно повірили в те шоу?
О чем вы говорите? Зеленский никуда не собирался и не собирается уходить. Ваши теории заговоров слишком очевидны, чтоб быть правдой. Даже после того, как его вытолкают из президентского кресла, а с его замашками диктатора это будет возможно сделать только силой, так вот даже после этого ничего ему не будет. В Украине президентов не сажают.
Дашенька из Киева• вчера в 14:17
Иксперд автор зніміть п´яту з капслока, чого ви верещите?
Nadiaaaa• вчера в 14:26
Ответ дляAntoninaya1
Ви серйозно повірили в те шоу?
А для чего им увольнение Сырского?
Wendy Rhoades• вчера в 14:36
оце фантазія)
Irpland• вчера в 14:37
Якщо при Федорові в
Україну зайде міжнародний бізнес і інвестиції і закінчеться війна. От на..ть що буде з зеленню
Natalia505• вчера в 14:56
Ответ для7_кг_рыбы
Обидва.

7_кг_рыбы• вчера в 14:57
Ответ дляNatalia505
Обидва.
Быть такого не может