Ноу коммент• вчера в 15:44
Как выбрать книгу для подростка?
У меня есть племянник, ему 13. Хочу подарить книгу, но не знаю, что ему подойдет.
Кому там слова не давали• вчера в 15:49
Плохая идея. В этом возрасте у людей уже есть свои вкусы, покупать стоит, только если их знаете.
Як міряти?• вчера в 15:49
Спитайте у батьків чи читає він взагалі і якщо так, то які 3-4 останні книги прочитав. Далі на підставі тих книг, що він прочитав вам в книжковому магазині запропонують що придбати
Як міряти?• вчера в 15:50
Ми завжли з донькою коли приходимо до книжкового, то вона перелічує що прочитала і що з цього сподобало, а що ні. І їй вже пропонують варіанти
Як міряти?• вчера в 16:03
Ответ дляБулькаю
Для чого вона йому?
А сама як гадаєте, навіщо взагалі книжки?
Булькаю• вчера в 17:00
Ответ дляЯк міряти?
Щоб валялися в нього на полиці без діла, і пилом припадали?
Або той підліток таки читав, то питання ЯКУ книжку подарувати тут би не стояло