Шановні порадниці, буду вдячна, якщо хтось поділиться власним досвідом відпочинку в кемпінгу.
Цікавлять морські курорти європейських країн, найбільше - Хорватія та Іспанія.
Які плюси- мінуси, нюанси, на що варто звернути увагу при виборі?
Ось, до прикладу, для мене стало відкриттям, що в багатьох кемпінгах навіть за додаткову плату не надають постільну білизну та рушники (все треба везти з собою)
Мені таке не підходить (ми без машини), тому шукаю інші варіанти.
Уточню, що маю на увазі не суто автокемпінг, а кемпінгові містечка, де є комфортні облаштовані мобільні будинки з усіма зручностями.
Може, хтось так відпочивав і поділиться досвідом і рекомендацією?
На скрінах - те, що підібрала на даний час, але я ще в активному пошуку ))
В нас ще все ускладнюються тим, що з обʼєктивних причин житло потрібне в максимальній близькості до моря, максимальній близькості до великих лікарень (виключно державних) та з максимально коротким перельтом зі сходу Німеччини або Чехіі.
На інше не дають згоди наші лікарі.
Так що маю завдання із зірочкою )))
Шукаю на вересень, маю надію знайти :)
На інше не дають згоди наші лікарі.
Так що маю завдання із зірочкою )))
Шукаю на вересень, маю надію знайти :)
Ответ дляkharkovchanka
напишіть своє запитання на ФБ у групі TravelMama Club, також пошукайте в цій групі інформацію по слову ’’кемпінг’’
Я писала там свій допис трохи ранішеі із запитом ( не про кемпінги) , а взагалі про вибір місця відпочинку. Отримала 500 коментарів ( дуже класних) і рекомендацій в особистих повідомленнях, з порадою звернути увагу саме на кемпінги )))) . Група та - мега - корисна і цікава, так ;)
ГонУрова дівка• 1 час назад
Автор кемпинг это очень своеобразный отдых, и да лучше на машине и нет если люди с ограничениями в передвижении брать только очень хороший кемпинг у моря. Вам нужен хороший кемпинг, тк там и подходы к морю норм и условия норм, то что дешево это.... Ну не знаю были ли вы когда-то в вагончиках для отдыха от предприятий в совдепии... Все с собой, за белье и полотенца доплачивпть, тесно, домики один на другом и толпы народу, санитария такая себе еда тоже... Смотрела очень много, в Испании, собирала отзывы в итоге плюнула на эту идею, они если за вменяемые деньги, то не возле моря или условия мне не подходящие, если все как мне хотелось, то стоило это капец как дорого. Подумайте об отелях на море с питанием. В СантаСузанне это Tahiti Playa
Он прямо с выходом на пляж, нам очень понравился. Еще можете посмотреть апартаменты возле жд станций, в маленьких городках, но тогда это готовка и закупка продуктов.
Ответ дляАнчо Ус
Поняття державної лікарні дуже відносне у різних країнах
Я розумію. Я шукаю саме ті лікарні, де діє міжнародна система меддопомоги, яка покривається нашою стандартною німецькою мед страховкою. Та то вже окрема тема :)
Ответ дляГонУрова дівка
Дякую дуже! З базами відпочинку в Затоці і т.п. знайомі, то були найкращі часи, будиночки на самому березі, зі зручностчми, для нас - кайф.Хоча тоді всі мені писали, що то крінж ))). На рекомендований Вами готель, гляну, дякую дуже!
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляKhmelnichanka
Ну то что мне было ок в 18 сейчас.... Видимо разбаловалась)) если вам такие условия ок то да) но оно ж все равно стоит не мало. Я за такой сервис платить такие деньги не готова)
Ответ дляГонУрова дівка
З того, що я дивлюсь, то влітку такі будиночки коштують 250-300 євро, а ось у вересні - вдвічі дешевше.
Апарти теж дивлюсь, просто з апартами мені легше визначитись, ніж з кемпінгом :)
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляKhmelnichanka
Да я вас понимаю)) если найдете удачный вариант и вам там понравится напишите потом) может я вернусь к этой идее в будущих отпусках)
Ответ дляГонУрова дівка
Домовились :)
іронічна антитеза• 55 минут назад
Ответ дляKhmelnichanka
ви хочете тільки тепле, не балтійське і не північне море?
Ответ дляіронічна антитеза
На Балтійське та Північне теж дивилась, але алітку - не вийде, а у вересні там вже взагалі у воду не зайдеш. Та той варіант теж тримаю в рукаві :)
іронічна антитеза• 52 минуты назад
Ответ дляKhmelnichanka
там гарне повітря, якщо не фанати жари
Друзі, просто для розуміння.
В нас усіх різні вимоги і хотєлки.
В мене є дуже специфічні потреби в комфорті, за які я готова платити (наприклад, братиму міжнародне так і від дому до аеропорту іншої краівни, бо туди нам найближче).
І це таксі - це не забаганка, а потреба ( інакше я зі своїми «кадрами») - не доберусь.
А ось басейни, анімація, мішленівська їжа, посудомийка , пралка, прибирання в номері і лебеді на ліжках - то для нас абсолютно не важливі моменти.
Просто покажу тип відпочинку ( база на укр.морі, прямо на піску, в 5 метрах від води), де ми були щасливі і задоволені умовами.
Хоча й тоді всі писали, що то капець, а не умови )))))
В нас усіх різні вимоги і хотєлки.
Ответ дляіронічна антитеза
там гарне повітря, якщо не фанати жари
Не фанати, якраз навпаки :).
Дякую!
Квітнева Іванівна• 32 минуты назад
Авторе, подивіться кемпінги біля хорватського міста Ровінь.
Була там в 2008 році, тому назву не пам’ятаю. Зручно тим що були такі будиночки як Вам потрібно, місця для авто будинків, а також був на цій території готель. Деякі мешканці кемпінгу брали собі повний пансіон в ресторані готелю. На території також був невеликий магазин. Чи далеко там державна лікарня сказати не можу.
Ответ дляКвітнева Іванівна
Так, дуже - дуже дякую Вам! Здається, я знаю, про який готель Ви говорите ))). Лікарня там є підходяща, але трохи проблемно з прямими авіа-рейсами. Але я моніторю все :). Щиро дякую!
Трейдер кріпти• 15 минут назад
Ответ дляKhmelnichanka
Уточніть: чому? Дякую.
Кемпинг без машины? Доступ к государственным больницам? Не понятны эти составляющие)
Ответ дляТрейдер кріпти
Я маю на увазі, щоб швидка допомога могла заіхати на територію і відвезти в державну лікарню в межах 20 км. від кемпінгу :)