всегдаДаДа• 2 часа назад

Золофт

У кого теж таке...
Місяць приймаю Золофт, 50мг., кожен ранок стабільно тривожність,тремор в руках, серце колотиться, настрій відчуття паніки, все пропало ну і пардон, діарея
Не можу зрозуміти, ше звикання таке організму...
Раз одела не бу• 2 часа назад
Як ви заходили на нього? В мене син зараз приймає на доповнення іншого препарату призначеного лікарем. То перші дні приймав по 1/4, бо була діарея, ступор, поганий настрій та головне безсоння. За 10 днів збільшив до 1/2, симптоми послабшали, пропала діарея, але продовжувалися. І тільки до кінця першого місяця вийшов на повну дозу. Ми вирішили не поспішати, бо від під двоми АД в повній дозі не зміг би працювати. Лікар призначав більш стрімкий захід, але ми не ризикнули

автор всегдаДаДа • 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
Заходила важко.
Місяць по крупинці йшла, кожного дня був поганий настрій, апатія, потім добавилась якась сильна дратівливість,плюс фізичні моменти (тремор в руках) заважало дуже на роботі
Сундучок с каникулами• 2 часа назад
Побочка проявляється індивідуально. Який діагноз і симптоми до прийому препарату?
Раз одела не бу• 2 часа назад
Ответ длявсегдаДаДа
Заходила важко.
Місяць це не показник в принципі. Але може варто обговорити зі своїм лікарем та змінити препарат, якщо фізичні побочки не припиняються? Син поки що ходить до психіатра раз на місяць- піівтора. В нього початок лікування та лікар сказала це потрібно щоб відкоригувати лікування
автор всегдаДаДа • 2 часа назад
Ответ дляСундучок с каникулами
Тривожність
автор всегдаДаДа • 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
Піду на наступний тиждень,можливо теж треба коригування
Платье Длинное бальное• 1 час назад
Я би звернулася з цим до лікаря. Можливо, вам варто змінити препарат?
Я заходила нормально, побочок не було.
Пукимончиг• 1 час назад
Антидепресанти можуть перший період загострювати тривожність.
Це є в побочках.
автор всегдаДаДа • 1 час назад
Ответ дляПукимончиг
Це є в побочках.
Так, я вже це відчула😏

Раз одела не бу• 1 час назад
Ответ длявсегдаДаДа
Тривожність
Тривожність це не діагноз. Який вам діагноз лікар поставив? Чи ви самі приймаєте? Тривожність зараз у всіх
автор всегдаДаДа • 1 час назад
Ответ дляРаз одела не бу
Ні, не сама звісно, тривожно депресивний, але звернулась я, з тривожністю, на роботі зривалась, плакала , щось схоже на нервове виснаження
Чудо Ф_ф КеДаХ• 32 минуты назад
Я не могла его пить,были очень сильные головокружения и паника...
автор всегдаДаДа • только что
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Скільки часу змогли пропити?