Лупаю цю скелю• 1 час назад
Варикоз
Дівчатка вагітні,хто стикався з варикозом, вагітність 26 тижнів,до лікаря записана,але поки попаду, зійду з розуму,нога болить страшне,чим собі допомогти можна? Буду вдячна за відповідь
Розумашка• 1 час назад
Лікарем, автор. Ми не знаємо, чого у вас болить нога, які у вас аналізи і хвороби. Йдіть до лікаря
Лупаю цю скелю
• 1 час назад
Ответ дляРозумашка
Так я знаю чого вона болить,через варикоз, я ж наче написала,до ЛІКАРЯ ЗАПИСАНА
Пані з калабані• 1 час назад
Нічим. Усі поради до одного місця...Тільки гроші на вітер. Наскільки мені відомо, рятує хірургічне втручання.
Лупаю цю скелю
• 1 час назад
Ответ дляПані з калабані
Капець,нє,на хірургічне втручання точно не погоджусь...
Розумашка• 1 час назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ви вагітна. Чим вам форум допоможе?
Пані з калабані• 1 час назад
Ответ дляРозумашка
Тільки дурень не знає, що таке варікоз.
Лупаю цю скелю
• 1 час назад
Ответ дляРозумашка
Ви вагітна. Чим вам форум допоможе?
Ну вам ваш нік дуже пасує прям...Ви взагалі читати вмієте?
Пані з калабані• 1 час назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Пігулки не врятують. Це аптечна брехня...
І я з цим живу, але він непомітний....
Розумашка• 1 час назад
Ответ дляПані з калабані
Тільки дурень не знає, що таке варікоз.
Може у автора тромбофлебіт, а може ще щось. Як можна на форумі діагноз поставити ?
Лупаю цю скелю
• 1 час назад
Ответ дляПані з калабані
І я з цим живу, але він непомітний....
У мене до вагітності теж не помітно було,а зараз у тому місці прям нога болить,і важкість...
Лупаю цю скелю
• 1 час назад
Ответ дляРозумашка
Може у вас тромбофлібіт мозку?Чи я прошу мені діагноз поставити?Чи я прошу лікування тут прописати?Ви страна
Розумашка• 1 час назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ви питаєте, як собі допомогти. Якої поради ви чекаєте? Подмухайте, може пройде.
Пані з калабані• 1 час назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
До сімейного?
Лупаю цю скелю
• 1 час назад
Ответ дляПані з калабані
До сімейного?
Нє, сьогодні записалася до хірурга по рекомендації гінеколога
Пані з калабані• 59 минут назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Хірург...Без якихось досліджень, він нічого не скаже, як інші лікарі.
Напевно порадять видалити ту вену, що дошкуляє. Але! Ви ж вагітна...Не все так просто. Хоча процедура малоінвазівна і неприємна...Але дійсно, сама думаю, а якщо тромб? Але немає ознак (я майже багато знаю про все). Чекайте на прийом, наразі, можливо є пілюлі, які знимлють симптоми. Я замовляла мазь на АЛІ. Відчуття норм. Лікування - 0, але можна почуватись...
Доставучая• 55 минут назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Компрессионные гольфы. Степень компрессии 1.
Не пириживай• 23 минуты назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ліотоном поки мажте
Не пириживай• 22 минуты назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я теж так казала, а потім як почались безкінечні тромбофлебіти... видалила і перехрестилась
Не пириживай• 19 минут назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Коли встаєте, то дуже сильний біль, а потім трохи розходжуєтесь і відпускає? Чи дуже сильний біль весь час, незалежно від того, чи ходите, чи лежите? Зовсім не відпускає?
Молчунья• 4 минуты назад
Если боитесь ( да и не знаю можно ли беременным) пить лекарства, то купите троксевазин гель и мажьте внешне, хотя бы 2 раза в день. Возможно, что-то немного снимет.. Гепарин ( лиотон в т.ч.), который часто тут советуют намного сомнительнее препарат и часто вызывает аллергию, тем более, для вас сейчас. От геля троксевазин хуже не будет, но будет ли толк, не знаю. Можете поискать мази и гели на основе конского каштана, для снятия воспаления. Это все, что могу вам посоветовать до врача и что возможно вам облегчит симптомы. Но вы должны понимать, что если воспаление глубоко и на фоне гормональных изменений и набора веса, то снимется оно не сразу((
Молчунья• 5 минут назад
П.С. Если у вас есть вдруг или у родственников, настойка каштана конского или же сами каштаны то моно в этом месте сделать компресс. Отваром пропитать и прикладывать. Может слегка на время облегчать симптомы лит капусты, лопуха и подорожника. Не панацея, но бывает боль снимает.