Оч@ров@Шк@• 2 часа назад
Запоріжжя. Я вже не витримую. Дайте пораду.
Маю 2х дітей до 10 років, ЗП високу для Запоріжжя, чоловік має бронь, ЗП також вище середньої, може працювати в центральній частині країни-Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська а Вінницька область, далі виїхати не може, це не його територія по роботі. Квартиру в Запоріжжі знімаємо- 3 к 10 тис, дуже гарна у відносно тихому районі. Батьки мої мають гарну 3 к квартиру та не хочуть виїжджати, ховаються у сховище поруч. Маємо за містом чудову літню дачу з басейном, де відносно в тиші можна відпочити. Але! Школа поряд підземна, діти на вулицю не виходять, гуртки всі скасували - пересуватися по місту небезпечно, діти дорослішають і все гірше реагують прильоти, почали плакати. У відпустку поїхали у Вінницю і зрозуміли, що є інше життя- тут немає тривог! Максимум за день 15 хв., в Запоріжжі 20 годин! Тут діти живуть наче війни і не має - басейни, гуртки, дитячи майданчики. Я розумію, що мабуть потрібно виїхати із Запоріжжя, навіть ціною того, що діти почнуть жити в реалі жорсткої економії, як і ми. Знімати квартири по неадекватним цінам в тилу, вивести батьків та залишитися мені без роботи на деякий час-це все відкат по фінансам. Але ж мабуть бідне життя краще тим, що безпечніше
Затишне кубло• 2 часа назад
Ответ дляСекретница
не всі. лише цивільні
Врачи женщины военнообязанные свободно выезжают
Наивная Хо• 2 часа назад
всю тему не читала (комменты), по стартопику - езжайте в Винницу, самая дальняя точка из перечисленного и город хороший, большой. все равно на съеме, ничего не теряете особо
Секретница• 2 часа назад
Ответ дляФорточка
Військові теж, завжди є варіанти, якщо є бажання
та проживання не можуть виїхати, лише у відпустку з дозволу
Яичница с беконом• 2 часа назад
Ответ дляЗатишне кубло
Но однозначно больше нас с вами знает ситуацию
Він гроші хоче виклянчити просто
Продавчиня кіз• 2 часа назад
Ответ дляЗатишне кубло
На ЗУ не пойдут, но обстреливать будут
Это понятно, я о том, что все равно не сравнить с тем, что происходит в Запорожье, у них не только ракеты и шахеды. Про интенсивность обстрелов вообще молчу. Я даже не помню, когда последний раз тревога была. Вот посмотрела в додатку, 6 липня 18 минут ночью. Тут дети спокойно в школу ходят. Вон орут как бешеные под окнами на площадке. Детство. Даже если будет обстрел сегодня ночью, все равно не сравнить с Запорожьем. У них и сейчас с 12:40 тревога длится.
Секретница• 2 часа назад
Ответ дляЗатишне кубло
а жінки-військовослужбовці?!
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так, це було в Запоріжжі. Але всі мешканці мають надію що скоро стане краще ситуація, саме пекло у нас почалося в червні цього року.
Это не будет лёгким решением, Вам все равно придется взять на себя ответственность. Найти жилье, переехать, устроить детей в садик, школу итд.
Продавчиня кіз• 2 часа назад
Ответ дляЗатишне кубло
Не утверждала бы так уверенно, читайте Марцинкива
Ох он и дурачок. Тут вообще не поспоришь. Местное посмешище
Форточка• 2 часа назад
Ответ дляСекретница
Для отримання тимчасового захисту достатньо просто виїхати
Затишне кубло• 2 часа назад
Ответ дляСекретница
а жінки-військовослужбовці?!
Рапорт и вперед на Германию
Секретница• 2 часа назад
Ответ дляЗатишне кубло
Рапорт и вперед на Германию
ви пробували? це незаконний перетин кордону. казки не розказуйте і не вводьте в оману людей
Яичница с беконом• 2 часа назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Він реально з шпаком в голові чувак
Секретница• 2 часа назад
Ответ дляФорточка
ви так виїхали? проходили таку процедуру?
Затишне кубло• 2 часа назад
Ответ дляСекретница
Значит пусть увольняется из армии
Продавчиня кіз• 2 часа назад
Ответ дляЗатишне кубло
Та ему уже столько раз подзатыльники сверху давали за его язык, что там уже намного меньше извилин осталось. Если бы все было, как он говорит, то через день в укрытиях бы сидели.
Форточка• 2 часа назад
Ответ дляСекретница
Я знаю як виїхати. Якщо автор військова, то вона теж знає
Затишне кубло• 2 часа назад
Ответ дляФорточка
Так пусть выезжает, что за стоны?
Секретница• 2 часа назад
Ответ дляЗатишне кубло
Значит пусть увольняется из армии
підстави для звільнення загальні для всіх, якщо їх немає то без варіантів
Оч@ров@Шк@
• 2 часа назад
Ответ дляЯичница с беконом
Можна подумати ви в Запоріжжі живете в розкоші
Ні школи, ні розваг, ні магазинів, нічого
Не життя, а виживання
Не повірити- в гарних ресторанах бронь наперед на вихідних, біля ТЦ на Необережній спробуй ще парко місце знайти. На манікюр та к косметологу чекати мінімум 2 тижня. Люди живуть своє життя в Запоріжжі. Так і я б жила напевно далі якось, мені вже 44. Але ж я маю зберегти життя та психіку дітей.
Затишне кубло• 2 часа назад
Ответ дляСекретница
Женщина может уволиться в любое время в отличие от мужчины
Секретница• 2 часа назад
Ответ дляФорточка
розкажіть мені, може скористаюсь, а то вперше чую таку інформацію
Секретница• 2 часа назад
Ответ дляЗатишне кубло
де таке написано??? ще раз питаю
Затишне кубло• 2 часа назад
Ответ дляСекретница
Женщины военнослужащие знают
Оч@ров@Шк@
• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Тем более, это сразу эти 10 тыс можно условно перенести.
Условно якщо я тут маю ЗП 50+, а в іншому місті ні.
Я не Тролль• 2 часа назад
Ответ дляЗатишне кубло
Даете гарантию что осенью там так же тихо будет?
Вам я ничего не даю.Я написала комментарий автору, описала то что знаю
Ей принимать решение из всех комментарией.Кто хочет ей помочь, пишет советы
Затишне кубло• 2 часа назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тогда сидите и не дёргайтесь раз военная
Яичница с беконом• 2 часа назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
А діти ваші що отримують?
Якісну повноцінну школу, гуртки, спорт. Чим займаються?
Продавчиня кіз• 2 часа назад
Ответ дляЗатишне кубло
Что-то вас несёт не в ту сторону. Она может пойти в сзч. Например, взять отпуск заграницу, и там остаться. Но она будет в розшуку в Украине. Это статья как бэ
Оч@ров@Шк@
• 2 часа назад
Ответ дляСекретница
а ви уявіть таке життя ще років-років? ви живете в страху = думаєте одним днем (тобто вижили і слава богу). А коли попадаєш на певний час в інше місто, де нормальне життя - повертатись не хочеться.
Те що ви залишаєтесь в Запоріжжі - просто відтягуєте рішення про переїзд.
Робота, житло - це не проблема. Знайдете онлайн, дітей в школу, садочок і все налагодиться.
Так, мабуть і є, це просто рішення яке я відкладаю (