Черговий соціальний конфлікт, чергові запитання щодо дій представників ТЦК та СП під час мобілізаційних заходів, черговий резонансний випадок, який вкотре нагадує: закон не може втрачати силу там, де застосовується сила фізична. Географія скандальних випадків навколо дій працівників ТЦК та СП продовжує розширюватися.
Селище Лехнівка, Хмельниччина. У соціальних мережах та місцевих медіа поширюється інформація про те, що 61-річного чоловіка прикували наручниками до автомобіля, застосували до нього фізичну силу та газовий балончик під час заходів, пов´язаних із мобілізацією. Про інцидент розповів син чоловіка, який проходить службу в ЗСУ.
Дмитро Лубінець
Людей мають за худобу.
Син служить, але людолови ще й батька вполювали. 61 рік діду, але то дрібниці.
Дмитро Лубінець
Людей мають за худобу.
Vita_Nikita• 1 час назад
Вчера в Луцке(или области) мужика выволокли из частного сектора и тянули за волосы и за трусы((
Ничего не меняется,к сожалению.У нас тоже деда заволокли неделю назад в машину,так ему уже давно не 60(((
Ответ дляVita_Nikita
Ужас, уроды! Столько случаев этого беспредела и все закрывают на это глаза!
Ответ дляVita_Nikita
Бачила те відео.
Комент під ним.
Заходи ’оповіщення ’ в Луцьку. Невідомі, одягнені в військову форму, проникли в будинок місцевого мешканця, вибивши двері, і стягнувши господаря з ліжка, оголеного потягнули до буса, після чого повезли в невідомому напрямку. Наразі його доля та місцезнаходження невідомі.
Я вважаю, шо після історії з вояками дружбана Сирського лучанова, ясно лише одне: тільки тлумачний словник імені Героя України, Сергія Русінова, дає хоча б якийсь шанс зберегти здоров´я, життя честь та гідність як свою, так своїх рідних і близьких.
Яке мали право вибивати двері?
Чистий бандитизм.
Комент під ним.
Яке мали право вибивати двері?
Чистий бандитизм.