Красавица писяная• 1 час назад
Побут у гуртожитку.
Студенти чи мами студенток, розумію, що через пожежну безпеку не можна деякі прилади. Але все ж цікавить, чи можна за окрему доплату користуватись мультипіччю?
Атятя_тётя• 1 час назад
Можливо десь і можна, у нас ні, але чайниками користувались тільки ховали
Красавица писяная
• 1 час назад
Ответ дляАтятя_тётя
Дякую! Та чайник не такий потрібний. А от в мультипечі їжу швидко приготувати і зручно.
В моїй хаті моя правда• 1 час назад
Ну как доплата. Попробуйте договориться, что делаете за свой счёт страхование общаги от пожара, думаю могут согласиться.
Сито для думок• 49 минут назад
Ответ дляАтятя_тётя
Мы бутербродницу прятали. Но у нас спокойно могли без жильца зайти и все перепроверить в комнате