Красавица писяная• 2 часа назад

Побут у гуртожитку.

Студенти чи мами студенток, розумію, що через пожежну безпеку не можна деякі прилади. Але все ж цікавить, чи можна за окрему доплату користуватись мультипіччю?
Брюлик в стразах• 2 часа назад
Мультиваркою

Атятя_тётя• 2 часа назад
Можливо десь і можна, у нас ні, але чайниками користувались тільки ховали
автор Красавица писяная • 2 часа назад
Ответ дляАтятя_тётя
Дякую! Та чайник не такий потрібний. А от в мультипечі їжу швидко приготувати і зручно.
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ну как доплата. Попробуйте договориться, что делаете за свой счёт страхование общаги от пожара, думаю могут согласиться.
Сито для думок• 2 часа назад
Ответ дляАтятя_тётя
Мы бутербродницу прятали. Но у нас спокойно могли без жильца зайти и все перепроверить в комнате
Чарочка діда• 1 час назад
Нам заборонили. Але син навчається не в Україні.
Міряно-переміряно• 1 час назад
У кімнаті не можна, на кухні- можна