З реорганізацією шкіл в цьому році взагалі незрозуміло - де будуть початкові класи , а які школи стануть ліцеями . Ви б трохи точніше район написали : Дніпровський - це район ’Д’ чи мається на увазі Придніпровський ( тоді взагалі розмах набагато більший ) ?
Вы знаете номера школ в вашем районе? Если нет, обратитесь в отдел образования, а потом в вайбере есть группы ’школи Черкас’, ’new мамочки Черкаси’, там уже можно узнать отзывы.
Дякую за підказку!