Мадам Подлинник• сегодня в 13:21

Вітання від мами в дн

"Вітаю тебе з дн. Бажаю тобі мудрості і тоді у тебе все буде добре".
Тато, до речі, взагалі не привітав.
Вони дуже сильно ображені і не спілкуються зі мною, бо я осмілилася розлучитися з чоловіком алкашем. Але ж ти маєш бути розумнішою, мудрішою... Ти зруйнувала сім´ю. Це легше всього зробити." 18 років я тільки те й робила, що витягувала його з запоїв і намагалася врятувати нашу срану сім´ю. Надоїло.
Тато сказав, що я залишуся одна, нікому не потрібна і в мене всі ноги будуть витирати.
Звичайно, що мені вже не потрібно було ні їх дзвінків, ні їх вітань але знову тригернуло.
В кого ще така ж ситуація, як справляєтесь з такою "любов´ю"?
автор Мадам Подлинник • сегодня в 17:14
Ответ длявсе по ГОСТу!
И никто не учил быть родителями. И психотерапия ж для слабаков. Поэтому как Кронос пожирают своих детей...
Я думаю, це все відмазки. Є ж справжні батьки, які горою за своїх дітей. Я бачу батьків своїх подруг, які от саме такі. Нехай вона 100 разів неправа, але це ви всі тупі, а моя дитина найкраща. Я бачу на скільки це окриляє. Ці люди, маючи таку підтримку, вони досягають неймовірних висот. Вони не зациклюються, вони в постійному розвитку та русі.
Діти, які все життя ніхто, мають доводити всьому світу, що вони щось значуть не отримуючи задоволення ні від шляху, ні від результатів. Це просто понівечені душі.

все по ГОСТу!• сегодня в 17:46
Ответ дляМадам Подлинник
Хорошо что сейчас у вас есть информация и инструменты для осознания мудрости жизни. Ну вот а у вашего отца их нет. Как говорят: мудрость часто приходит с возрастом, но иногда приходит только возраст.
Весела пiсенька• 46 минут назад
Пора развестись и с родителями тоже.