Домашка• 28 июля в 16:53

Мне жаль жену Караченцова. Он ей изменял почти всю жизнь.

Какой сексуальный мужчина был.
Бедная жена, не хотела верить до последнего, как ребенка его после аварии обхаживала. Наверно радовалась, что теперь он ей полностью принадлежит.
Не служанка• 29 июля в 01:01
Они в Эмиратах жили, не страдала жена так точно))

Топтунша• 29 июля в 01:40
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У часи срср? Ото насмішили. Ви почитайте скільки їм грошей давали командировочних) Толку що були, як вони нічого не могли собі дозволити: ні піти, куди хочеться, бо завжди був представник кгб, який пас радянських громадян, щоб не розбіглися і не привели Боже не пішли у кіно) І купити нічого не могли на копійки за відрядження. Висоцький був зіркою більшої величини, ніж Караченцев. Але навіть з його супер доходами і зв´язками, він за кордоном був ’сіра миша’ і лише тінь від Марини Владі. Машину і ту, вона йому пригнала із Франції) І він про неї співав ’куда мне до нее, она была в Париже’)))
Песня написана в 1966 году, до встречи с Мариной Влади, знакомство с которой произошло в 1968-м.
Мій не такий• 29 июля в 16:40
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Песня для Лужиной, а не Влади