НеВРотик• сегодня в 15:38
Я на 99% складаюсь з кавуна. Спасітє)))
Як приходить сезон, я неможу зупинитись. Зараз лопну😆. Є ще такі?
Мастер Пис• сегодня в 15:40
Ответ дляАленький носочек
Ще не купувала. Солодкі вже?
Я купувала три рази, всі з супермаркетів, гімно. Треба на базарі спробувати.
НеВРотик
• сегодня в 15:40
Ответ дляАленький носочек
Ще не купувала. Солодкі вже?
Дуже. Миколаївські кажуть. Продавчиня мене і чоловіка вже знає. Ми щодня купуємо
Аленький носочек• сегодня в 15:40
Ответ дляНеВРотик
Ви звідки?
Трусиковед• сегодня в 15:40
Ответ дляМастер Пис
Да, так и сделайте или в атб вогник хороший
НеВРотик
• сегодня в 15:41
Ответ дляМастер Пис
Ні, в супермаркетах треш. Я 2 шт викинула вже
НеВРотик
• сегодня в 15:42
Ответ дляТрусиковед
И почему в маркет не могут нормальные завезти
Загадка
НеВРотик
• сегодня в 15:44
Я вчора вечері так обжерлась, а чоловік попросив його підвезти до сто. Блін, я думала зупинюсь на трасі в туалет
пАлАвинкА• сегодня в 15:44
таааак, а до кавуна таке з шовковицею.... Сусідка запросила нарвати, чоловік нарвав трьохлітрове відерко і я його втоптала за раз, думала вже ніколи не їстиму ту шовковицю. Наступного дня пішла рвати)))
НеВРотик
• сегодня в 15:45
Ответ дляпАлАвинкА
Я ніколи її не їла((
Та_все_ок_будет• сегодня в 15:46
Ответ дляпАлАвинкА
Руки, губы черные были😁?
Класс, зато вкусно
пАлАвинкА• сегодня в 15:48
Ответ дляНеВРотик
Я ніколи її не їла((
в мене немає жодного зі знайомих хто її їсть, от тупо для всіх вона що є що немає, типу зайве сміття що падає на голову. А для мене це прям наркотик, от в мене собака за смаколиками труситься так що з розуму сходить а я так само за шовковицею))
пАлАвинкА• сегодня в 15:49
Ответ дляТа_все_ок_будет
Руки, губы черные были😁?
Класс, зато вкусно
таааак, звісно! добре що нігті бордові то не видно хоч було цей вишуканий ’манікюр дитинства’.
Самоучка• сегодня в 16:06
Ответ дляпАлАвинкА
Я ее очень люблю. Но этим летом не успела поесть, уехала, когда она еще зеленая была((
ПультОт_БМВ• 1 час назад
Ответ дляМастер Пис
Я покупала 1 раз на базаре, за сумасшедшие деньги, выбросила. Темно зеленый и очень толсто шкурый, сверху недозрелый, внутри вата. Пока не буду покупать. Днепр.