Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад

Комплекс для жіночого здоров´я (Індомірол Форте + Дефібра + Диклоберл).

Продам залишки після призначеного курсу. Усі упаковки абсолютно нові, запечатані, не відкривалися.
​Купувалося в офіційній аптеці, зберігалося з дотриманням усіх температурних норм.
​Склад комплекту:
​Індомірол Форте (60 капсул) — 5 упаковок
​Дефібра (10 супозиторіїв) — 1 упаковка
​Диклоберл 100 (10 супозиторіїв) — 1 упаковка
​Терміни придатності: Чудові, з великим запасом (фото маркування з термінами придатності надсилаю в особисті повідомлення за запитом).
​Ціна:
Загальна аптечна вартість такого набору зараз становить понад 8 500 грн.
Віддаю весь комплект в одні руки за 7 000 грн
​Умови доставки:
​Відправка Новою Поштою або Укрпоштою по всій Україні.
​Відправляю післяплатою (накладеним платежем) з мінімальною передоплатою за доставку.
​З усіх питань та за додатковими фото звертайтеся в приватні повідомлення (ЛС).
Сегодня я не я• 2 часа назад
Диклоберл это же диклофенак?

автор Анна-81d4 • 2 часа назад
Ответ дляСегодня я не я
Диклоберл это же диклофенак?
Так
Заставляличка• 2 часа назад
А тут продавать нельзя
Я инженер, меряю от 1• 2 часа назад
Вы часом не охринели? Мало того что продажа здесь запрещена, так еще и лекарства, которые с рук нельзя вобще продавать
Аноним_1858• 2 часа назад
Ответ дляЗаставляличка
А тут продавать нельзя
А не ипет автора
Фиона Шрековна• 2 часа назад
.