ПлюшкамиБалуюсь• 1 час назад

Швидка. Чи мала права відмовляти?

Прийшов батько з піхоти. Та запив. Запив так сильно що жах. Він так ніколи не пив. Я пропонувала йому допомогу, він відмовлявся - лікарню, санаторій та будь що аби припинив пити і відійшов. Запив він так на 4 м.
Приїхала я до нього - він жовтий. Погано впізнавав мене. Але при цьому був тверезий. На ноги не вставав.
Викликала швидку - відмовили, бо вони не мають справи з алкашами. Відвезла в лікарню самостійно - він помер від печінкового енцефаліту.
В нашому селі також є військовий який повернувся з війни. Запив. Стало погано. Швидка відмовилася. Його відвезла поліція.
Хіба вони мають права? Не розумію. Він пив не від щастя якщо вже так.
автор ПлюшкамиБалуюсь • 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
Так зачем вы сказали что он пьяный если на тот момент он был трезвый?
Полінейропатія

Викасикрет• 1 час назад
У меня так дядя допился
автор ПлюшкамиБалуюсь • 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Це взагалі цікаве питання
Знаєте, алкашку в селі знайти можна і в гробу. Я не жила біля нього. До нього заходив іноді його брат .
Дуболом• 1 час назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да, потому как у него не ургентное состояние, т.е. это не в моменте случилось и ему срочно надо помочь
Дуже навіть ургентне - автор пише що не впізнавав - тому або делірій або гостра енцефалопатія
автор ПлюшкамиБалуюсь • 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Автор а когда он служил кому он деньги отдавал?
Не мені. В нього є брат і матір.
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Яким ходом, якщо він лежачий був. Я платила людині яка там була біля нього певний час
В смысле? Т.е. скорая отказали и вы его даже в больницу не отвезли?
Алина-1240• 1 час назад
По идее должны завести в дурку для выведения с запоя. Туда вызывать всех врачей смежных и набирать анализы. Либо в реанимационное обычной больницы и выводить с запоя +лечить. Скорая не права
Викасикрет• 1 час назад
Я помню алкаш валялся мне его так жалко стало я вызвала скорую , скорая наверное на меня злая но приехали в пригород за 20 мин, а вот милицию спрашивала приедут если муж пьяный они сказали если не что то натворит
автор ПлюшкамиБалуюсь • 1 час назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Дочитайте до кінця.

Оябунчик• 1 час назад
Покапать на месте могут специальные бригады, которые при психиатрических заведениях, а не обычная скорая.
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
- отримав поранення. Був списаний. Поранення стосувалося легень.
Такое везение и такая глупая смерть...
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ну тоді то вже на братові допоів його , лежасчому не так просто напитися
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Ответ дляДуболом
Нет, такое своим ходом, это не в моменте случилось и скорая не такси
Намакушка• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Как же он бухал в лежачем положении ?
Колгоспниця• 1 час назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Не пишите бред
автор ПлюшкамиБалуюсь • 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
От, коли я його сама вже привезла. Мені відмовили санітарки в помочі бо він алкаш. Я просила вічно військових , щоб підняли мені батька якщо потрібно було на рентген, УЗД. І тоді аж в 20.00 дочекалась швидку до Дніпра на ігрень в реанімаційне. Але до цього я питала чи можемо ми його самі відвезти на таксі - сказали ні. Бо він у важкому стані. Гемоглобін 80. Білок 25.
А вечером там на ігрені він вже називав мене іншим іменем. І все.
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я понимаю о чем вы. Скорая не права
ИграйМойГормон• 1 час назад
Ответ дляДуболом
Від печінкової енцефалрпатіі помер а не від енцефаліту
Вот я думаю,что никогда такого не слышала
Да ,ресурс организма исчерпаем
автор ПлюшкамиБалуюсь • 1 час назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Такое везение и такая глупая смерть...
Так це правда. Він потрапляв під прямі влучання двічі, отримав був контузію. Він витягував потім померлих, ранених. Але помер вдома від такого....

Вірю, я повірив• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В´яжеться. Бо спитали причину чому він не ходячий, я сказала через алкоголь. Але ж потрібно було напевно сказать не правду. І мені одразу відмовили.
Почему вы не сказали диагноз? Или не описали его симптомы без упоминания алкоголя?
Бодіпозітівна• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я спитала - чи мали вони право відмовляти. А не чи винні в смерті.
Ну вони ж на гострі стани виїжджають щоб надати екстрену допомогу. Якщо ваш тат мав проблеми з печінкою відомі, то мав би у сімейного спостерігатися та за направленням в стаціонар.
ЯкаКраля• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Так вы об этом знали,не за один день развивается.Не ищите на кого повесить вину
Дуболом• 1 час назад
Тато був до госпіталізації але вже вам без різниці :(
Лупаю цю скелю• 1 час назад
Не хочу судить, но это закономерный конец, человека без поддержки. Причем всех, родных и государства (( очень жаль,что у нас так относятся к людям
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляВірю, я повірив
Не знала/автор не медик
Марафетчица• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Дивіться. Якщо мені кажуть, що людина неходяча через алкоголь, я зразу чую ’п´яний в зюзю’. І в такому випадку наче в наркодиспансер треба.
Яка насправді була причина чому батько був лежачий? Ви зателефонували і що точно сказали? Бо нічого не зрозуміло з опису.
Дуболом• 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
Якраз багато речей у людини з цирозом розвивається гостро
Лупаю цю скелю• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ну он же не за день таким стал..(( он и до пехоты был алкашом? Если нет, то пропал человек,ему помощь нужна была
Стервочка• 1 час назад
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Стан вашого батька це не невідкладна допомога. Допомогти ви мали йому раніше, але ж він відмовлявся. То тоді в чому провина швидкої?
Ms. При теле• 1 час назад
Моего знакомого в состоянии алкогольного опьянения забрали с улицы, видимо кто-то скорую вызвал. Отвезли в отделение лечения острых отравлений, попал в реанимацию, капали, пришёл в себя, перевели в отделение. Стабилизировали, утром отпустили домой. Буквально неделю назад.