західний_діалект• 2 часа назад

Чи варто купувати косметику з індексом SPF взимку?

Всім привіт! Мене завжди цікавило, чи справді потрібно користуватись кремами з захистом від сонця в холодну пору року. Я зазвичай вважаю, що восени і взимку це не так важливо, але моя подруга стверджує, що сонце все ще може нашкодити. Як ви думаєте? Може, у когось є досвід, що спростовує або підтверджує це?
Ширли-Мырли• 2 часа назад
Я и в погребе с SPF, и перед сном с ним же.
Ща тут подтвердят,шо без SPF никуда.

Бурундучиха• 2 часа назад
вопрос не в опыте, а в знаниях
подтвержденных исследованиями

если вы живете всю зиму в берлоге, можно не пользоваться
если у вас есть солнце - нужно
оно менее агрессивно, но тем не менее, действие ультрафиолета никуда не девается, просто можно пользоваться не 50, а 20, например
а если вы, при этом, едете в горы - то там тоже 50 пригодиться
Невісточка ж• 2 часа назад
Ну смотря где вы, в Швеции может и не нужно.
А я езжу в горы часто, я в принципе из-за этого и начала пользоваться спф50
Країна мрій• 2 часа назад
крем с spf я круглый год наношу
а декоративная косметика нафиг с спф не нужна
Фея_3уровень• 2 часа назад
для города вполне достаточно спф35
Попихтю та й годі• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
для города вполне достаточно спф35
Над городом солнце не светит?
Гадаю_По_шнуркам• 2 часа назад
Якщо немає схильності до пігментації, чи активного лікування, агресивних косметологічних процур то я би не користувалася спецзасобами. Маю знайомих які не користуються спф, так їх шкіра не гірша за мою з спф.
Фея_3уровень• 2 часа назад
Ответ дляПопихтю та й годі
Над городом солнце не светит?
вы странная? Чем вам спф 35 не угодил?
Щастя-здоровля• 1 час назад
Я завжди з спф. Бо з віком є схильність до пігментації. Зранку може бути похмуро, а потім - упс, і сонце в обід. То простіше завжди наносити зранку денний крем з спф та не заморочуватись вирахуванням/гаданням

ФсеСама• 1 час назад
на зиму солнце выключают?
НеКонец-Света• 1 час назад
Использую круглый год уходовый крем с спф 50 .