Аноним Советчик• 55 минут назад

Зупинила поліція

Зупинила сьогодні поліція чоловіка. Сказали, що є підозра на алкольне спяніння. Оскільки, чоловік не вживав, одразу погодився. Драгер показав 0,28 проміле. Це було дуже сильне здивування у чоловіка, бо для самого не було пояснення чому так. Пив в кефір вранці, але ж все одно зависокий показник. Спочатку поліцейські сказали, що відправлять машину на штрафмайданчик і будуть його оформлювати, чоловік не погодився і сказав, щоб їхати до лікарні здавати кров тощо, бо він впевнений в собі. Тоді поліцейський сказав ладно, віддав права і побажав гарної дороги. Ніякого протоколу не було. Питання, чи можуть поліцейські самі зробити протокол і направити справу до суду?
Я така бойова• 53 минуты назад
0.28 після кефіру - це сильно

автор Аноним Советчик • 52 минуты назад
Ответ дляЯ така бойова
0.28 після кефіру - це сильно
взагалі не зрозуміло звідки, читаю що похибка драгера до 0,05 але все одно.
Питання в іншому, якщо віддали права і відпустили, без складання протоколу, то можна не хвилюватися?
Запасная спина• 51 минуту назад
Ответ дляАноним Советчик
Можна. Протокол складається в присутності водія і підписується, копія віддається водію.
всегдаДаДа• 51 минуту назад
Ответ дляАноним Советчик
раз без проблем відпустили - значить щось не так з їхнім драгером як з вагами на ринку))
Продавчиня кіз• 50 минут назад
Ответ длявсегдаДаДа
Тоже так подумала, может сломанный и на понт берут, кто-то да и поведется
Всех анонимов аноним• 48 минут назад
В мене знайома так віддала 17 тис їм, бо в неї ще й права були тимчасові, злякалася дуже. Стояли біля дач ввечері в неділю, чекали на шашличників вихідного дня.
СирОжино пирОжино• 47 минут назад
Кефір, квас, деякі сири, дають такий результат.
Він водій і ніколи не знав про це?
автор Аноним Советчик • 47 минут назад
Чоловік нічого не платив. Я ж наче розумію, що якщо віддали права, дали поїхати на своєму авто далі і не складали протокол (принаймі в його присутності). То мабуть, ніяка справа і не відкривається
СирОжино пирОжино• 46 минут назад
Ответ дляАноним Советчик
Да

автор Аноним Советчик • 46 минут назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Він водій і ніколи не знав про це?
ну він не кожного дня в драгер дихає, а от кефір п´є кожного дня. що тепер за кермо не сідати.
Бесбардак• 44 минуты назад
Кефір, особливо старий, може мати 3% алкоголю.
Ви не знали?
всегдаДаДа• 42 минуты назад
Ответ дляАноним Советчик
Кефір містить від 0,05% до 0,2% (а іноді в просроченому кефірі до 0,5%) чистого спирту. У кефірі одночасно йдуть два процеси: молочнокисле та спиртове бродіння, внаслідок чого утворюється мікроскопічна доза етанолу.
волосатое стекло• 42 минуты назад
Ответ дляАноним Советчик
При нем распаковывали мундштук, куда дуть?
автор Аноним Советчик • 41 минуту назад
Ответ дляволосатое стекло
так
Все будет, но потом• 35 минут назад
Меня на работе проверяли, первый показал сколько то промилле, не помню, я офигела, потому что штраф на ровном месте как бы. Устроила скандал потом еще на двух меня проверили было все ок. Так что и брак может быть
автор Аноним Советчик • 34 минуты назад
Ответ длявсегдаДаДа
тепер вже розумію, що варто на це звертати увагу. Бо дуже неприємна ситуація. Добре, що все добре, сподіваюся, завершилося
всегдаДаДа• 32 минуты назад
Ответ дляАноним Советчик
продукти бродіння можуть мати вміст етанолу + деякі ліки.
автор Аноним Советчик • 23 минуты назад
Ответ длявсегдаДаДа
тоді, мені здається, що логічно підняти поріг допустимий. Бо це ще думай, що їсти, щоб драгер не показав.