Первая ласточка инфляции• сегодня в 15:52
Заболел зуб, а к стоматологу не могу попасть
Боль жуткая, а запись только через неделю. Как пережить это время?
Янгол в камуфляжі• сегодня в 16:10
В Украине проблемы попасть к стоматологу нет, тем более с болью
Кидстаффовка• 2 часа назад
Навіть не уявляю, навіщо у сучасному світі потрібно переживати гострий біль тижнями.
Повно клінік, їхати зараз і лікувати, якщо свій лікар такий злий.
ЖенаАйтишнеГа• 2 часа назад
У вас один стоматолог на весь город ? Сейчас большой выбор стоматологов которые принимают и вечером и в выходные , зачем над собой издеваться
Дівка в намисті• 2 часа назад
Терпіти сильний зубний біль не можна - через день-два вже може щоку нагнати і доведеться втягуватися в довгу історію: хірург, різана десна, процедури, антибіотики, рятування зуба. Правдами і неправдами шукайте лікаря будь-якого, не чекайте свого. Я все це вже пройшла, коли на відпочинку болів зуб і я записалася через тиждень до свого. Через два дні нагнало флюс гноєм