Томатико• Изменено сегодня в 17:10

Я дізналась про цікаву схему вивозу чоловіків за кордон

Знаю одну родину, де жінка виїхала за кордон на початку війни з однією дитиною та матірʼю. Жили і живуть на соціальну допомогу. Протягом цих чотирьох років вона періодично їздила в Україну, вагітніла від чоловіка, потім поверталась за кордон. Потім вже двох дітей лишала на матір, їхала в Україну, вагітніла втретє. Нещодавно ось зустріла її з родиною. Оформили багатодітність в Україні, чоловік щасливий нарешті виїхав. До речі, коли почалась активна мобілізація він практично не виходив з дому, звільнився з роботи, підробляв трохи онлайн, а основний «заробіток» йому пересилала дружина. Так і жили, допоки не стали багатодітними.
За кордоном вже знайшли більше житло, переїхали. Квартиру орендують за кошти, які їм виплачує держава. І допомогу, звісно, отримують.
Зараз жінка зі своєю матірʼю доглядають дітей, чоловік ходить на мовні курси. Часто бачу їх увечері на прогулянках біля місцевого озера.
А ви пишете, що немає варіантів вивозу чоловіків. То просто в декого немає бажання 😀
ША! я прийшла!• сегодня в 17:10
Пусть теперь там их прокормит. Хотя такой может спрыгнуть с поводка и найти другую у которой не так все растянуто

Пожмаковна• сегодня в 17:09
Знайома хоче народити третю дитину
Щоб виїхати разом з чоловіком
Пожмаковна• сегодня в 17:11
Непогана сім’я, там чоловік, якого ще пошукати, я скажу
ДлинноНожка• сегодня в 17:11
Ну все законно же, что тут еще сказать
Додекаэдр• сегодня в 17:13
Ответ дляДлинноНожка
Ну все законно же, что тут еще сказать
А как оформляли?
Муж якобы из дома не выходил) Значит, был ухылянтом. Автоматом же ухылянство не снимут? Надо идти в ТЦК, в ЗАГС и т.д.
ДлинноНожка• сегодня в 17:13
Ответ дляДодекаэдр
А как оформляли?
Так может он еще не в розыске был.
Khmelnichanka• сегодня в 17:13
Ну так це не злочинна схема.
Це цілком законний спосіб.
Якщо говорити суто про закон.
І в Україні багато хто вагітніє третьою дитиною, щоб мати змогу вивезти чоловіка.
Багатодітні поки що виїзні.
я Кукарача• сегодня в 17:16
Ничего интересного тут нет, у меня подруга двоих погодок родила, в 40 и 42 года. Выехали, прекрасно живут, всей семьёй, в Румынии оказывается даже школа украинская есть.
Неваляшкина• сегодня в 17:17
А можно просто усыновить ребенка и не мучатся, так сделала моя знакомая и с мужем выехали)

Трільчиха• сегодня в 17:17
Мені 50 пропонуєте народжувати?
Говорю-балакаю• сегодня в 17:18
Ответ дляНеваляшкина
Стоемно, хз, шо вырастет
сама себе прекрасная• сегодня в 17:18
Оно то да, но не все могут родить уже, так что....
сама себе прекрасная• сегодня в 17:19
Ответ дляДодекаэдр
А как оформляли?
А в ЗАГС зачем идти?
Девальвация• сегодня в 17:19
Думала тут щось цікаве буде , а ніт. Все законно .
сама себе прекрасная• сегодня в 17:20
Ответ дляНеваляшкина
Вот это как раз не просто и мужа могут прихватить в процессе усыновления
Неваляшкина• сегодня в 17:21
Ответ дляГоворю-балакаю
Стоемно, хз, шо вырастет
Та ну что, усыновили они ему было года 2, уже почти 6 малому, всё нормально.
Говорю-балакаю• сегодня в 17:21
Ответ дляНеваляшкина
Гены могут проявиться в любом аозрасте
заварний look• сегодня в 17:22
Беременский тур в Украину.
Коленная ложечка• сегодня в 17:22
Ответ дляГоворю-балакаю
Стоемно, хз, шо вырастет
а из своих шо выростет понятно?

Неваляшкина• сегодня в 17:22
Ответ дляГоворю-балакаю
Гены могут проявиться в любом аозрасте
Ну тут уже выбор, остаться без мужика или выехать хоть как то
Пожмаковна• сегодня в 17:22
Ответ дляНеваляшкина
Тут свої не усім потрібні

А ви про всиновлених
Дую на вітер• сегодня в 17:23
Ответ дляДодекаэдр
А как оформляли?
Вам зараз напишіть, що родина не планує повертатися.
Неваляшкина• сегодня в 17:23
Ответ дляПожмаковна
Тут свої не усім потрібні

А ви про всиновлених
ну судя по форуму свои как раз и нужны, все бросают мужей ради детей и выезжают
Асталависта бэйби• сегодня в 17:24
Шикарна схема, надійна як швейцарський годинник
Зараз все скажу• сегодня в 17:24
Прикольно, але у мене вже клімакс.
Пожмаковна• сегодня в 17:24
Ответ дляНеваляшкина
Дивлячись, що за чоловік
ФФФФристайла• сегодня в 17:24
Ответ дляПожмаковна
Плодовитый
Хачапууури• сегодня в 17:24
Ответ дляKhmelnichanka
Ну так це не злочинна схема.
Це цілком законний спосіб.
Якщо говорити суто про закон.
Багатодітні поки що виїзні.
Некоторые мужья закрывают глаза, что 3 им помогают делать иностранцы )
Говорю-балакаю• сегодня в 17:24
Ответ дляКоленная ложечка
а из своих шо выростет понятно?
Да
Пожмаковна• сегодня в 17:25
Ответ дляФФФФристайла
Плодовитый
Я не в тому зовсім сенсі..