Чарівне зіллячко• сегодня в 18:03
Золоті судді України
Анатолія Целуха, колишнього суддю Малиновського районного суду Одеси, засудили до п’яти років ув’язнення за хабар у 2,5 тисячі доларів. Попри вирок, Вища рада правосуддя відправила його у почесну відставку. Після цього він отримав майже 400 тисяч гривень вихідної допомоги та близько 470 тисяч гривень довічного грошового утримання.
Інший екссуддя цього ж суду — Олексій Буран. У 2016 році його викрили на отриманні хабаря за «потрібне» рішення у цивільній справі. Під час обшуку Буран чинив опір детективам НАБУ, застосував травматичний пістолет і втік через вікно.
У 2019 році Вища рада правосуддя також відправила його у відставку. Орієнтовний розмір виплат, які він отримав при звільненні, становив близько 1,6 млн грн. Крім того, екссуддя й досі має довічне грошове утримання.
Принцепесочка• сегодня в 18:16
правильно.
им миллионы, а общество кивает на пенсионеров с мизерными пенсиями.
Лупаю цю скелю• сегодня в 19:06
Гнилая страна. Не понимаю нафига люди ее защищают и еще и гордятся этим. По факту рабы защищают хозяина и свои кандалы.
Бідося• 2 часа назад
Кстати подан закон на налоги за продажу ,к примеру 2 кг картохи со своего огорода или если помог соседу выкосить траву и он 100-200 грн дал .