Околовита• 1 час назад

Патологічний невиліковний брехун

У лютому 2026 в інтерв´ю телеканалу 𝐅𝐫𝐚𝐧𝐜𝐞 𝟐 Зеленський каже, що офіційно на фронті загинуло 55 000 військових ЗСУ.
31липня 2026 в інтерв´ю 𝐅𝐨𝐱 𝐍𝐞𝐰𝐬 він офіційно озвучує кількість загиблих 50 000.
Як майже за пів року повномасштабної війни, ця цифра зменшилася на 5 000 Зеленський не пояснює.
Я вже не кажу, що ці цифри взагалі брехливі, такі ж як і сам Зеленський.
автор Околовита • 57 минут назад
За пів року 5 000 наших військових воскресло волею президента. Чогось пригадалося як 02.01.2025 року Президент України Володимир Зеленський заявив, що український герой, який втратив через поранення здатність ходити, знову став на ноги після того, як вони зустрілися в центрі реабілітації.
Цю зворушливу історію президент розповів в інтерв´ю для телемарафону ’Єдині новини’ 2 січня.

Дона Ко Ко• 57 минут назад
Идите на майдан значит
автор Околовита • 55 минут назад
Ответ дляДона Ко Ко
Идите на майдан значит
Доганяйте свій корабель значить.
Ми самі в себе розберемося.
автор Околовита • 55 минут назад
Месія
Дона Ко Ко• 54 минуты назад
Ответ дляОколовита
Доганяйте свій корабель значить.
Ми самі в себе розберемося.
Вы просто поболтать? Так бы и сказали 😅
Червона калина• 47 минут назад
Так это это это это жеш тудой сюдой вернулись 5000 из плену, живыми !!!
Добавили в плюсик
Ну и остальные мелочи. Беда, короче, у влады, с подсчётам да и реакцией общества, придумывают абышо
Лама_мама• 46 минут назад
Ответ дляОколовита
Доганяйте свій корабель значить.
Ми самі в себе розберемося.
Де ви розберетеся? На форумі? Кому тут треба ваше гімно на вентиляторі?
Життє Бентежне• 37 минут назад
Какой адекватный человек поверит в 50к, там 300-500
автор Околовита • 33 минуты назад
Ответ дляЛама_мама
Ваше вже полилося з широко відкритого рота.

автор Околовита • 32 минуты назад
Ответ дляЧервона калина
Добавили в плюсик
Рибки гуппі ведуться.
На жаль.
Тролю як можу• 31 минуту назад
Ответ дляЖиттє Бентежне
Потери сопоставимы с потерями россиян. Завершать пока не собираются. Ловят и бусифицируют, бусифицируют и могилизируют. Партнеры платят, квартал старается. Все в полном порядке.
Червона калина• 31 минуту назад
Ответ дляОколовита
Рибки гуппі ведуться.
На жаль.
Нельзя так, мы же тут тоже живём, кислород нужен,а его все меньше уже
Качка в тапцях• 29 минут назад
а о пропавших безвести говорит, что ’багацько’ даже число не называет,скот.
эдакая неучтенка ,а за каждым пропавшим стоят их матери, жены, дети.
пусть горит в аду вместе со своим коллегой пуцькиным.
автор Околовита • 27 минут назад
Ответ дляКачка в тапцях
Вони роблять одну справу.
Кожен з свого боку.
Качка в тапцях• 26 минут назад
Ответ дляОколовита
Вони роблять одну справу.
Кожен з свого боку.
да, именно так.
Тролю як можу• 26 минут назад
https://index.minfin.com.ua/russian-invading/casua...

Потери россиян немногим менее 1.5 млн человек. Это втрое больше, чем потеряли США во Второй мировой. Дальше думайте сами, считайте сами.