Всіх підсаджую• 2 часа назад

Ми вже в Румуніі. 1,5 год на кордоні, ще 1 ривок завтра і я на морі

Що хотіла сказати. Питала тут чи можна везти їжу. Я якусь жалку купила і привезла, але по факту ніхто не дивився. Що хочу сказати. Ви неправі, хто пише «анафіга».
А того нафіга , що готелі мені не підходять я так зрозуміла (цю ніч був готель), а зараз в кв все загибісь, все є. А щоб поїсти і на завтра в машину кинуть - но піди купи все. Ладно б просто продукти, гавно питання. Але сіль олія і такого плана - то тупо. Завтра ту олію в машині не дай бог розіллю.
Український кордон взагалі не тримав; румуни теж по справі. Открий багаж, на море? Да. До побачення. Наступний.
Диверсификация• 2 часа назад
Ви мекнули вже?

Володарка мрій• 2 часа назад
Ответ дляДиверсификация
Ви мекнули вже?
Однозначно. Но, всё усложняет то, что бухала без закуси.
звездная галактика• 2 часа назад
падаждите. олия привезенная из Украины не разливается? разливается только румынская?
Экспертиза• 2 часа назад
Автор, а вы из какого города ехали и почему именно в Румынию решили? Там же чёрное холодное море, как и в Одессе
Колгоспниця• 2 часа назад
Автор, и за меня позагорайте и поплещитесь в море! Отличного Вам отдыха!!!
БджілкаМайяUA• 2 часа назад
Вы в Болгарию?
100%• 2 часа назад
Ви все одно ці продукти купуєте.
Купіть меншу тару.

І це вам так повезло, що не перевірили. А могли перевірити. В кращому випадку викинули б. Або штраф, нормальний такий штраф
автор Всіх підсаджую • 2 часа назад
Ответ для звездная галактика
Ну хоча да

Але якби в банку від типу намазки чи гірчиці налити і закрутити то норм мало б бути
автор Всіх підсаджую • 2 часа назад
Ответ дляЭкспертиза
А ми тут не будемо на морі. Поспать десь ж треба просто

автор Всіх підсаджую • 2 часа назад
Ответ дляКолгоспниця
Ееее ні, давайте якось самостійно плескайтеся)
автор Всіх підсаджую • 2 часа назад
Ответ дляБджілкаМайяUA
Вы в Болгарию?
Так. Після - в Грецію.
Грушки-яблочки• 2 часа назад
Ответ дляВолодарка мрій
А олия с солью?
автор Всіх підсаджую • 2 часа назад
Ответ для100%
Ви все одно ці продукти купуєте.
Купіть меншу тару.

Я вже другий раз) обидва рази всі на позитиві. Українці ще так, більш церемонійно. А румуни взагалі - то збіглися машину розглядати, то просто якісь позитивні. Хоча чула що вони заглядають і шукають щось, такі прискіпливі тощо.
А їм головне таке враження що техпаспорт. От у кого не було, не пустили категорично
Экспертиза• 2 часа назад
Ответ дляВсіх підсаджую
Так зачем вам продукты тогда? Сходите, поешьте где-то, а в Греции везде очень вкусно, лучше местные блюда поесть.
Если хотите, купите пачку сливочного масла, жарить на нем и крупу гречку например, хлеб, сыр, колбасу, яйца и поешьте. Если останется масло, сыр, хлеб, то сделаете ещё бутерброды с собой в дорогу, я так делаю
Моторошні троянди• 1 час назад
Ответ дляДиверсификация
Ви мекнули вже?
Это Теона
Она просто тупая
автор Всіх підсаджую • 1 час назад
Ответ дляМоторошні троянди
Это Теона
Она просто тупая
🥱🧐
автор Всіх підсаджую • 1 час назад
Ответ дляДиверсификация
Ви мекнули вже?
Що таке? Звісно ні, я і так ледве доповзаю до пункту призначення
сахарный комок• 1 час назад
Ответ дляВсіх підсаджую
🥱🧐
Теона, привет
Бабулька• 1 час назад
А вы уже решили сколько раз с мужем сексом заниматься будете?

Сама не знаю• 1 час назад
Ответ дляМоторошні троянди
Это Теона
Она просто тупая
Заметно. Речь глупая и бессмысленная.
БджілкаМайяUA• 1 час назад
Ответ дляВсіх підсаджую
Так. Після - в Грецію.
Куди саме в Грецію? Цілий день вибирала, нічого не знайшла(
автор Всіх підсаджую • 1 час назад
Ответ дляБабулька
А какое Ваше дело
автор Всіх підсаджую • 1 час назад
Ответ дляБджілкаМайяUA
Попередньо Керамоті або той острів що навпроти. Але ще не бронювали. Бо Болгарія ми на «наше» місце, там готівка з рук в руки, ми нічим не ризикуємо. тому ми вирішили спершу кордон пройти, і вже з Болгарії бронювати Грецію
На наступний рік може до Туреччини доїдемо😂
автор Всіх підсаджую • 1 час назад
Ответ дляСама не знаю
Заметно. Речь глупая и бессмысленная.
Не ищите смыслы на форуме. Их тут нет априори. Ну или хотя би посещайте темы, которые хоть напоминают умные.
Экспертиза• 1 час назад
Ответ дляВсіх підсаджую
Я уже 3 раза была в Греции в разных городах и на островах, очень её люблю и в Турцию как-то и не хочется, ещё раз в Грецию поехала бы
автор Всіх підсаджую • 22 минуты назад
Ответ дляЭкспертиза
Я теж хочу
Але як же мені важко на машині. Спека, довго. Важко. Ночівлі ці по дорозі
Экспертиза• 11 минут назад
Ответ дляВсіх підсаджую
Я теж хочу
Попробуйте без машины, сейчас есть тем более чартерные рейсы, из Молдовы билет стоит около 100 долларов на Крит и Кипр. А там в аренду взять машину.
В такую жару и машине вашей тяжело, я ехала как-то на автобусе в Грецию, так автобус сломался из-за перегрева
автор Всіх підсаджую • 8 минут назад
Ответ дляЭкспертиза
Ну в наступному році так і хочемо.
Я просто ще не хочу з дитиною в громадському транспорті. Тому ще думаю.
автор Всіх підсаджую • 7 минут назад
Ответ дляЭкспертиза
У мене ж боязнь вірусів, мікробів. 😵‍💫
Экспертиза• 2 минуты назад
Ответ дляВсіх підсаджую
У мене ж боязнь вірусів, мікробів. 😵‍💫
Не знала такого, бактерии это наши друзья, надо закалять организм, я пробую грязные фрукты на рынке, могу что-то с пола упавшее дома съесть, вы наверное так не сделаете🤣