Роза в вазі• 1 час назад
Гайморит - це тільки антибіотик?
Дівчатка, чи при гаймориті завжди треба антибіотик? Чи достатньо крапель з антибіотиком?
Захворіла на відпочинку. Є сильний нежить. Відчуваю, що болить щока, трохи ниють верхні зуби, вухо, око. Голова трохи при нахилах. Температура 37.4. Чоловік каже, що це схоже на гайморит (в нього часто). В аптечці є полідекса.
До лікаря тут не сходиш, антибіотик тим більше не купиш. Що робити?
MacOS-ница• 1 час назад
Пийте антибіотики, краплі то повна фігня. Якщо ви на відпочинку, якусь страховку мали робити. Дзвоніть туди на візит до лікаря, він випише антибіотики
Птица секретарь• 1 час назад
Може бути просто набряк
Моджна без
Але треба ренген і консультація лікаря
Моджна без
Але треба ренген і консультація лікаря
Роза в вазі
• 1 час назад
Ответ дляПтица секретарь
Може бути просто набряк
Моджна без
Але треба ренген і консультація лікаря
Моджна без
Але треба ренген і консультація лікаря
З лікарем і рентгеном якраз важко
А чи є якісь ознаки, щоб зрозуміти, чи набряк лише чи вже гній? Крім аналізів? Піду гуглити
Жена миллионера• 1 час назад
Ответ дляПтица секретарь
Може бути просто набряк
Моджна без
Але треба ренген і консультація лікаря
Моджна без
Але треба ренген і консультація лікаря
Ви розумієте, що таке рівень гною? А це дуже схоже на опис автора. Яке ’без’ при гаймориті і рівні гною? Щоб стаціонаром скінчилося?
Може ще третю?• 1 час назад
Ответ дляРоза в вазі
З лікарем і рентгеном якраз важко
Я лікувала без АБ. Тільки краплі. Але в мене і не сильно прям боліло. Був з одного боку, по рентген знімку
.
Одна_на_всей_планете• 1 час назад
Если гайморит не подтверждён, то даже не знаю. Я бы, наверное, перестраховалась. Т.к. если это действительно гайморит, с ним лучше не шутить- это всё таки голова. Я болела в жизни им несколько раз, без антибиотиков доигралась до стационара.
Птица секретарь• 1 час назад
Ответ дляЖена миллионера
Автор сама незнає чи є в неї гній
Роза в вазі
• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
сколько дней вы болеете?
Сегодня уже неделя
Готова до другої• 1 час назад
Ответ дляРоза в вазі
Сегодня уже неделя
тогда это с высокой вероятность гайморит. или фронтит. пейте АБ, это не тот случай когда его стоит избегать. есть люди которые умеют такое лечить без АБ, но если вы не умеете то лучше не рискуйте
Роза в вазі
• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
А какой антибиотик выбора при гайморите?
Зимой была пневмония, врач прописывал фромилид. Сейчас наверное надо что-то другое
Кусюче сонечко• 1 час назад
я видела последствия, когда гной из лобных пазух пошел в мозг... это страшно... сидеть красивому парню в 18 лет и пускать слюни... и мычать уставившись в одну точку....
Готова до другої• 1 час назад
Ответ дляРоза в вазі
вы же за границей? нудно погуглить что лучше подходит из того что там доступно.пить тот же АБ в течении года можно! если он подействовал прошлый раз и подходит