Каляка маляка• вчера в 13:17
Хто перевозив рецептурні препарати через EU, відпишіться будь ласка
Хочу перевезти через авіа рецептурні препарати для особистого користування, антидепресанти. Хто особисто перевозив, до там потрібно, рецепт на англійський переводити? Що треба зробити щоб мене пустили з ними? Скільки максимально таблеток/доз?дякую особливо цікавить може хто через атлантику летів, що там в аеропортах
На_оба_рот• вчера в 14:00
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Их никто не смотрит
Те, що їх не подивилися, не означає, що ліки з червоного переліку не треба показувати. Якщо антидепресанти з цього переліку - автор правильно робить, що заморочується
Аноним НаВсеГда• вчера в 14:43
У мене був рецепт український але діюча речовина і назва препарату було все на латині. Тобто щоб якщо на кордоні би звірили діючу речовину на пакуванні і на рецепті, вона співпадала. Не більше 4 чи 5 упаковок( точно не пам’ятаю )1 препарату і краще не в одному місці складати. Ps: ніхто не перевіряв це, але я була підготовлена. Єдиний момент я так їздила 2 роки назад.