Сплюшка• сегодня в 08:30

Я вже не вивожу службу чоловіка

Дівчата, хочу поділитися своєю історією. Можливо, хтось зараз живе так само.

Ми з чоловіком разом уже п’ять років. Він прикордонник, і всі наші стосунки припали на війну. Я завжди його підтримувала, їздила до нього навіть у бойові міста, намагалася бути поруч. Але зараз я зрозуміла, що в мене просто більше немає сил.

Моє рідне місто залишилося в окупації. Я залишилася сама з двома дітьми, далеко від дому, без рідних і без підтримки. Чоловіка постійно переводять, тому ми майже не живемо як сім’я. Усі проблеми, хвороби, побут, діти — усе на мені.

Кілька разів ми намагалися переїхати за ним, але це великий стрес для дітей, і вони більше не хочуть змінювати школи та починати все спочатку.

Чоловік часто каже: «Ти сильна, ти впораєшся». Але я вже не хочу бути сильною. Я хочу, щоб мене підтримали. Від постійного стресу я почала втрачати здоров’я й усе частіше думаю: чи нормально взагалі так жити, коли ти постійно сама?

Дівчата, якщо серед вас є дружини військових або ті, хто був у схожій ситуації, поділіться, будь ласка, своїм досвідом. Як ви справлялися? До яких висновків прийшли? Бо я відчуваю, що мої сили вже майже закінчилися.
автор Сплюшка • 2 часа назад
Ответ дляУси Пуси
А старший не может приготовить? У меня муж пропал безвести, уже 10 месяц пошел.
И как бы я хотела чтобы он хоть просто звонил изредка
Не вижу в быту ничего. Сложного с детьми такого возраста. Абсолютно.
Так что не вывожу это все фигня.
Может , но это ребенок ! Подросток я не могу на них полностью все переложить ! Вчера с 6.45 до 21 была на работе , дети сами ! Это еще дети !

Все до блиску• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
В мене у чоловіка прикордонника маленька зп навіть у офіцера її не вистачає я утримую себе сама ( намагаюсь )
Хватит тролить вы прям волонтер во в ей красе
побольшомусекретику• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Алименты платит .
Большие алименты?
автор Сплюшка • 2 часа назад
Ответ длябулоТАЙминуло
Автор, я переезжаю. Ребенок перешёл в 8 класс - это его пятая по счету школа)
Мои дети сказали больше никаких переездов ! И реально дошло до истерик ! Стали вдвоем против и все !
ХикориДикори• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Та нормальні вони, самостійні. Що Їм бракує, в старшого розвивається відповідальність за ближніх, виростуть не егоІстами
автор Сплюшка • 2 часа назад
Ответ дляАнчо Ус
А я вот чего-то не поняла... Автор, похоже, не работает, двое достаточно взрослых детей... Ну, разведется она сейчас и что, сразу станет легче? Свалятся золотые горы, выстроится очередь желающих разделить с ней быт? Одной сейчас тоже очень нелегко и перед тем как принять серьёзное решение, задай себе вопрос ’ А что потом?’
А я не одна ? Я работаю .
ХикориДикори• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Я не розумію куди Ви Їдете постійно. Прикордонник живе в казармі, а Ви?
ХвилювАллочка• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Вірю . Я останній раз приїхала до нього. Отримала великий стрес зараз лікуюсь , а у відповідь ти сильна! Я так все переоцінила, думаю нахер мені таке життя? Кому потрібні мою діти? Якщо б була сама то хоч спілкувалась би с кимось , а так сидиш вірна жінка з дьорганим оком…
а с кем Вам нужно срочно общаться, ’верная жена’?
автор Сплюшка • 2 часа назад
Ответ дляХикориДикори
Що Вас повязує з цим прикордонним?
Ничего . Общих детей нет . Брак , венчание и 5 лет жизни. ( покатушек)

Эскиз бесконечности• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Удалено администрацией...
Так а хто має це робити, якщо чоловік служить?
ХикориДикори• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Ну?
Наташа_32• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Слухайте, Вам скільки років? Хоті лаб з Вами щиро переписатись.
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
А я вже не хочу так жити , мені вже пофіг . Я дожилася до того сама , що просто впала без сил і з хворобою , великим цукром
Дорогенька, уявіть, що у вас немає цього чоловіка, а ви- розлучена жінка з двома дітьми, яких кругом тисячі... У вас була б та сама втома і ті самі проблеми. Чи вам для життя обов´язково потрібен чоловік в хаті?
Тоді треба було обирати не погранця, хоча, і це в наш час не панацея- хапнуть на вулиці і гудбай((
автор Сплюшка • 2 часа назад
Ответ дляХикориДикори
Згідна , але мені як мамі в душі соромно . Бо їм довелося швидко вирости з війною . Старшому було 10 малому 5 . І сиділи і гляділи і сусіди допомогали , соромно …
ХвилювАллочка• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
ну знаете ли, в прошлую войну 16 летки накидывали себе лет и воевать шли. а ваш не может поесть приготовить и помочь работающей матери и с уборкой? вдвоем с младшим дружненько.
да, это дети. и да этой война. выезжайте за границу тогда и лечить нервы и сахар.
Наташа_32• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Сильна?! Вам треба не про нового (іншого) чоловіка думати, а про життя своє, своїх дітей і вмикати, як казала моя кума. - КОТИКА. Знаєте, що це таке??
автор Сплюшка • 2 часа назад
Ответ дляХвилювАллочка
Ну согласитесь если бы в моем кругу были мужчины я бы могла набрать номер и попросить приехать мне собрать полочку или шкаф или перевести что то ?правда ?
вентиляторная• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Ии - и что?
И спросите его, как вывозить. Он вам без осуждения и сарказма скажет: пока война, получайте материальную помощь от мужа и живите как живёте.
побольшомусекретику• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Удалено администрацией...
Агов! У вас дети 10 и 15 лет. Уже сами могут готовить и на вас тоже.

Уси Пуси• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
У мен такие же дети. И прекрасно справляются
ХвилювАллочка• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
сколько раз в год вы собираете шкафы и полочки? что прям за мужками пятки горят.
автор Сплюшка • 2 часа назад
Ответ дляХвилювАллочка
Вы не в себе? А за границей лучше? Ну знаете раньше и голод был и очистки кушали , что теперь докатимся до этого ? Вы мне не рассказуйте ладно?
побольшомусекретику• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Сколько получает и сколько вам отдаёт?
Уси Пуси• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
А так вызываете мастера и он делает. Какие проблемы?
вентиляторная• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
На що йому не вистачає? Тилова тепер не менше 30-35 к з новою доплатою. У нього й більше може бути.
Як мінімум половину він може переказувати вам, + аліменти, + ваша зарплата. Все одно не вистачає?
автор Сплюшка • 2 часа назад
Ответ дляНаташа_32
Як це))) я зараз як бик з яйцями 😉 переживаю за оренду за життя, щоб вистачало на життя .
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Раджу їхати за кордон. Сенс сидіти тут, чекаючи повернення чоловіка, який служить прикордонником...
Наташа_32• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Ну, я б могла тут написати, але є такі дівчата, що тапками закидають і на своїх колготках повісять )) Хочете, в особисті.
автор Сплюшка • 2 часа назад
Мені чоловік дає 15 тис , далі я заробляю на життя сама . Хоч вірте хоч ні .
побольшомусекретику• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
И что? Им требуется жопу подтирать? Или что? Гулять с ними? Играть? Развлекать?